PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31451}

Władca Pierścieni: Dwie wieże

The Lord of the Rings: The Two Towers
8,3 507 994
oceny
8,3 10 1 507994
8,1 40
ocen krytyków
Władca Pierścieni: Dwie wieże
powrót do forum filmu Władca Pierścieni: Dwie wieże

Która piosenka Wam się bardziej podoba?

ocenił(a) film na 10
antospo

Ja lubię obydwie piosenki. "May It Be" jest bardziej elficka i uspokajająca słuchacza, natomiast "Gollum's song" jest tajemnicza, bardziej epicka i oddająca efekt zbliżania się do Mordoru.

ocenił(a) film na 10
antospo

Zdecydowanie "Gollum's song" , w niej słychać całe Śródziemie , możemy na chwilę się do niego przenieść, To jest niesamowite !

Soadie

Najlepsza była piosenka Pippina

ocenił(a) film na 10
antospo

Z tych dwóch bardziej podoba mi się "May it be". :)

antospo

Gollum's song! Jest nieźle schizowa

użytkownik usunięty
antospo

Ogólnie to piosnka finałowa z kazdej czesci trylogii jest świetnie dobrana klimatycznie w kontekscie do danej czesci trylogii.
Osobiscie uwazam ze "Into The West" Annie Lennox tez niczym nie odbiega od "May It Be" czy "Gollum's Song" :)
Wracacjac do tematu... jak mam wybrac ktora z nich najlepsza... to wybieram bez dwoch zdan Enye i jej "May It Be" :) ta piosenka zdecydowanie jest odsluchiwana przeze mnie najczesciej. Ma klimat, uspokaja a po kilku dzwiekach od razu widze oczyma wyobrazni Rivendell, Morie, Lothlorien, Argonath

Jako ciekawostke dodam, ze w 2002 roku, kiedy w Polsce na ekranach rzadzila "Drużyna Pierścienia" piosenka "May It Be" dominowala na szczycie listy Radia Zet przez ponad 20 tygodni... a pozniej przez kilka nastepnych tygodni walczyla z "How You Remind Me" zespolu Nickelbak o pierwsze miejsce w koncu ustepujac jej miejsca na szczycie :) pomimo tego ze spadla z I miejsca na liscie wciaz utrzymywala sie w pierwszej dziesiatce az do pazdziernika... ludzie pokochali ta piosenke :) i to bez wzgeldu na to czy ogladali film, czytali ksiazke czy po prostu wpadla im ta melodia w ucho... a to cos znaczy :)

ocenił(a) film na 10

Jestem bardzo ciekawy piosenek w "Hobbitach":) Już nie mogę się doczekać:)))

użytkownik usunięty
antospo

Ja podobnie. Zastanawiam sie kto je moze zaspiewac? :)

użytkownik usunięty
antospo

Obydwie są świetne! Jednak najbardziej podoba mi się utwór "The Breaking the Fellowship". Coś pięknego...

http://www.youtube.com/watch?v=4gDF55MeIO4

witam brata blizniaka dano:D

ocenił(a) film na 9
antospo

may it be

użytkownik usunięty
antospo

May it be w Gollum Song nie przypada mi jej głos do gustu

ocenił(a) film na 10
antospo

May it be. W ogóle Władca Pierścieni Drużyna Pierścienia to moja ukochana część dwie wieże, powrót króla i Hobbity niedorastają jej do pięt

ocenił(a) film na 9
antospo

Gollum's song

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones