PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=775220}

Volta

5,3 35 714
ocen
5,3 10 1 35714
3,4 22
oceny krytyków
Volta
powrót do forum filmu Volta

Jeżeli to miała być komedia to niestety nie wyszło. Mnie ten film nie śmieszył w ogóle. Po zwiastunie spodziewałam się czegoś lepszego, jednak wszystkie śmieszniejsze teksty są właśnie w zwiastunie.
Poza tym film jest całkowicie pozbawiony klimatu. Postacie są sztuczne, nienaturalne, nie udaje im się wcielic w role. Po prostu rzuca się w oczy, że grają. Szczególnie słaba rola Agnieszki. Olga Bołądź też mnie rozczarowala. Zagrała zupełnie bezpłciowo. Jedynym pozytywnym aspektem w tym filmie jest Cezary Pazura, który na ekranie pojawia się w sumie na 5 minut. Ale te 5 minut zagrał ekstra.
Sama historia tez jest przekombinowana, niezbyt ciekawa. Generalnie jeżeli ktoś nie ma co robić wieczorem, to można obejrzeć.

ocenił(a) film na 7
zoejane

tak sie sklada ze bylem o 17 w kinie na tym filmie i jakos pod koniec cala sala sie smiala

ocenił(a) film na 7
zoejane

U mnie też cała sala się śmiała. Szczególnie na scenie z widelcem, sorki za spojler, ale to akurat wyszło super! I wiele innych nawiązań do polityki też :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones