PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=475233}

Uważaj na wilkołaka

Never Cry Werewolf
4,3 2 647
ocen
4,3 10 1 2647
Uważaj na wilkołaka
powrót do forum filmu Uważaj na wilkołaka

Niestety

ocenił(a) film na 2

Niektóre filmy z tego gatunku naprawdę są dobre. Oglądam je z myślą iż w końcu na owy natrafię, niestety ten film utwierdza w przekonaniu iż takich filmów ostało się tyle, że można na palcach jednej ręki policzyć. Kulawa gra aktorska, efekty, fabuła pisana w 5 min. na kolanie. No cóż niektóre filmy na 4 zasługują, ale nie ten. Wahałem się nad 3, ale za mało miał pozytywów żeby takową ocenę wystawić

ocenił(a) film na 6
Nekromanta21456

Stanowczo za niska ocena. Może to nie jest super horror, ale dobry na nudę. Fabuła nie powala, ale zawsze można obejrzeć, a efekty nie są najgorsze.

ocenił(a) film na 2
Deathstroke_filmweb

Też obejrzałem "z nudów" i niestety musiałem walczyć żeby wytrwać do końca. Dla mnie to odpowiednia ocena, widziałem już w życiu tyle horrorów, że na dobrą ocenę film musi się postarać.

ocenił(a) film na 6
Nekromanta21456

Szanuję twoje zdanie. Niech moc będzie z tobą.

ocenił(a) film na 3
Nekromanta21456

Popieram...Film beznadziejny , to chyba bardziej komedia niż horror .Postać wilkołaka to jakaś totalna żenada.Pewnie nastolatki będą usatysfakcjonowane

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones