PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=560928}
6,2 66
ocen
6,2 10 1 66

Undocumented
powrót do forum filmu Undocumented

Grupa durnych nastolatków płaci meksykanom za nielegalne przewiezienie ich przez granicę Meksyk-USA, chcą wszystko nagrać kamerą, jak to wygląda. Oczywiście dają się złapać. Aż do samego końca filmu są torturowani przez gości w maskach. W filmie jest bardzo duży poziom przemocy, oprawcy znęcają się nad ofiarami fizycznie i psychicznie, mordują ich na oczach innych. Ale nawet jednego gołego cycka nie pokażą - ot, taka hamerykańska poprawość polityczna.
Zero fabuły, zero rozmów, cały film to po prostu tortury. Do tego jest to debiut filmowy nieznanego reżysera Chrisa Peckovera. Jak dla mnie to jest dno, a nie film, ocena 1/10.
Pozdro:)

lenny7

Undocumented nie widziałem i nie zamierzam, ale właśnie obejrzałem kolejny film tego "reżysera". Wygląda mi to tak, jakby wykorzystywali tego śmiecia do kręcenia filmów z politycznym podtekstem. W zasadzie nie wiem, jak to w undocumented przedstawił, ale dla kogoś orientującego się w obecnej lewackiej fanaberii u hamburgerów, "better watch out" to istny cringefest.

Trochę poszperałem i znalazłem potwierdzenie na jego twitterze. xD To było za proste.

ZiD0

Kolejny prawak politykuje zamiast oceniać sam film pod względem gry aktorskiej montażu itd..
chwalidupy trompa i PIS.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones