PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=544185}

Underworld: Przebudzenie

Underworld: Awakening
6,6 77 505
ocen
6,6 10 1 77505
Underworld: Przebudzenie
powrót do forum filmu Underworld: Przebudzenie

Na 2015 jest planowana? Wiadomo cos?

użytkownik usunięty
Al_Bundy

Widziałam jakiś czas temu wzmiankę o tym, że producenci podobno założyli witrynę "Underworld: Battle", ale nic więcej nie znalazłam.

ocenił(a) film na 8
Al_Bundy

W 2003 roku Screen Gems i Lakeshore Entertainment skąpiły wydania pieniędzy na sfinansowanie filmu i budżet wyniósł zaledwie $22 milionów. A teraz na siłę próbują wskrzeszać trupa który zdechł w 2012 roku wraz Underworld: Awakening i był potrzebny jak dziura w moście.

ocenił(a) film na 8
Al_Bundy

Dzisiaj śniło mi się że, gram u boku Jennifer Lawrence w Underworld 5, ale to się działo naprawdę.

ocenił(a) film na 7
Raze

Jennifer Lawrence powinna grać córke Michaela i Seleny..

ocenił(a) film na 8
Al_Bundy

Moja broń podstawowa to Samurajski Miecz i Łuk ze strzałami. Fajny sen. Nie?

ocenił(a) film na 7
Raze

Wole bron palna.

ocenił(a) film na 8
Al_Bundy

Ale ja miałem taki fajny sen i robiłem w nim to co chciałem. Broń palna?! Zero honoru, zero charakteru.

ocenił(a) film na 7
Raze

Łuk tez jest teoreetycznie bezhonorowy. Liczy sie skutecnzosc - Bron palna jest lepsza.

ocenił(a) film na 8
Al_Bundy

Kusza jest niehonorowa. używanie łuku wymaga talentu, zdolności, precyzji i ikry. Poza tym lecącą strzałę z łuku można złapać. A z kuszy nie, no i kusza przebija zbroje.

ocenił(a) film na 7
Raze

Kusze wolniej sie ładuje.. Ja tam ide na skutecznosc..

ocenił(a) film na 8
Al_Bundy

Honor wymaga używania broni białej. Ja tam jestem za uczciwym i kulturalną metoda rozwiązywania sporów. Broń palna jest niehonorowa. A walki w ręcz nieeleganckie.

ocenił(a) film na 7
Raze

Liczy sie SKUTECZNOSĆ an ie honor którym mozna sie podetrzec a nie obronic swój kraj.

ocenił(a) film na 8
Al_Bundy

Ale są ludzie dla których honor, odwaga i czysta walka to więcej niż takie marne dobra jak państwo czy naród. Liczy się pojedynczy wojownik jako jednostka bojowa z uporządkowanym systemem wartości. Nawet walką rządzą odpowiednie reguły których naruszyć nie można. Prawa te ustalili Starożytni Bogowie. Miecz i łuk stanowi etos rycerski. Każda walka, wojna rządzi się również pewnymi prawami. To święte prawa które ustanowili Starożytni Bogowie Asgardu. Żaden prawdziwy wojownik nie naruszy tych praw. W łucznictwie i szermierce nie mam sobie równych.

ocenił(a) film na 7
Raze

Dobro panstwa czy naród jest ponad wszystkimi innymi wartościami.

Honor to prywatna sprawa zas o naród trzba walczyc.

Liczy sie skutecznosc dlatego bezwachania wytluklbym gromade wiesniaków z łukami z pomcoa borni palnej.

Wroga nalezy zniszczyc szybko i sprawnie a nie honorowo.


Ja strzelam z łuku niezle ale to nie ramo - Wole bron palna.

ocenił(a) film na 8
Al_Bundy

Ad. 1. Nie mam tożsamości państwowej ani narodowej.
Ad. 2. Honor to element mojej duszy, a dbanie o niego to jego religia.
Ad. 3. Moim podstawowy ego jest Średniowiecze. W sumie mentalnie nadal tkwię w Średniowieczu. Poza tym przez miecz i łuki chodziło mi o mój se o którym pisałem 13 postów wyżej cyt: "Dzisiaj śniło mi się że, gram u boku Jennifer Lawrence w Underworld 5, ale to się działo naprawdę". A akcją snu działa się w Średniowieczu.
Ad. 4. Preferuję honor Samurajów. Tak jak ty mawiali hitlerowcy.

ocenił(a) film na 7
Raze

1. A ja mam bo jestem patriota i Polska znaczy dla mnie wiecej niz wszystko inne.
2. Dusza nie istnieje zas religia jest głupia
3. Sredniowiecze to najprymitywniejszy okres świata
4. Hitlerowcy byli faszystami. Faszyści, komuniści itp to podludzie. Zreszta przed nimi gadal tak chociazby Czngis Chan który stworzyl samodzielnie najwieksze Imperium Swiata.. Wieksze bylo brytyjskie ale Angole budowali je setki lat a on zbudowal swoje w 30.

ocenił(a) film na 8
Al_Bundy

1. Państwo, obywatelstwo, nacja, raca wygląd, uroda to dobra doczesne i przemijające. Za 100 lat to nie będzie miało znaczenia bo się zestarzejesz, umrzesz i pójdziesz do piachu albo cię skremują.
2. Dusza istnieje a, każda religia na swój sposób jest mądra.
3. W przeciwieństwie do Starożytności nie było homoseksualistów, a w całej Europie powstawały państwa a nie tylko Grecja i Rzym.
4. Zgadzam się w 100%.

ocenił(a) film na 7
Raze

1. Dla mnie ma znaczenie
2. Zadna religia nie jest madra
3. Homosekulisci mi nie przeszkadzaja ze w starozytnosci europa byla bardziej rozwinieta

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones