PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=544185}

Underworld: Przebudzenie

Underworld: Awakening
6,6 77 505
ocen
6,6 10 1 77505
Underworld: Przebudzenie
powrót do forum filmu Underworld: Przebudzenie

Mamy pierwszą część gdzie jest po części wyjaśnione że to Wampiry okazały się Tyranami, w
Buncie Lykanów mamy coś na obraz Spartacusa i buntu niewoników. Ale dlaczego w
Przebudzeniu nagle pokazują że Wilkołaki są tymi strasznie złymi bestiami i tak jakby wampiry to
nieskazitelne istoty gnębione przez silniejszych wilkołaków. Nie czaje tego bo dla mnie wampiry
yo straszne ćwoki gdziekolwiek sie pojawią.

Mateo_SF

Myślę że twórcy nie starają się przeciągać widzów na żadną ze stron, przynajmniej ja mam takie wrażenie że nie ma wyraźnej granicy między dobrem a złem, mówię tu ogólnie o całej serii.

ocenił(a) film na 1
Mateo_SF

Po pierwsze sa wilkołaki, lykanie i wampiry
Wilkołaki to zwykłe bestie które nie moga wrócic do formy człowieka i posiadaja jedynie instynkt a nie wolna wole i wszystkie zgineły wraz ze smiercia ich stworzyciela, lykanie stracili swoich przywodców juz w pierwszej czesci, jak bys obejrzał cała serie a nie ta gówniana sieczke dla gimbusów to wiedział bys ze tu nie ma zła i dobra tylko kazda z frakcji dazy do swojego, wampiry chca władzy i dawnej siły a lycanie z julianem na czele mścili sie za smierc jego ukoachanej i rzeźnie jakie zrobili im siewcy smierci(elitarne wampiry) podczas łapanek przez całe sredniowiecze.

ogólnie jesli chcesz wogóle rozumiec cos z filmu to obejrzyj trylogie po przebudzenie jest niekanoniczne i to całkowicie inny film, tylko główna aktorka pozostaje ta sama..

ocenił(a) film na 10
mortiaris

Kurde wiem, oglądałem. Posiadam na DVD całą serie. Głupi nie jestem, dlatego opisałem w poście pierwszą część i bunt lykanów mniej więcej. A Przebudzenie faktycznie nie potrzebne, wolałbym coś między Buntem Lykanów a Orginalnym Underworldem.

ocenił(a) film na 7
mortiaris

Wilkolaki wyginay by Lucjusz/Lucjan (nie Julian :D) uzywa ich jako mieso armatnie.. w tym filmie nie bylo magii.... wampirów nie laczyla zadna wieź.. mozna zabic I a inne i tak przezyja

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones