PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=544185}

Underworld: Przebudzenie

Underworld: Awakening
6,6 77 505
ocen
6,6 10 1 77505
5,0 2
oceny krytyków
Underworld: Przebudzenie
powrót do forum filmu Underworld: Przebudzenie

Przeczytałem koncepcję użytkownika "mario_1981" pt. "Underworld: Genesis" - fenomenalny pomysł - akcja powinna się rozgrywać w epizodzie ukazanym nam na samym początku: "Udnerworld: Evolution" czyli przed narodzinami Sonji i Selene. Główni bohaterzy to Alexander Corvinus, William Corvinus, Marcus Corvinus, Victor i Amelia. Interesuje mnie również Wampiryczna Rada i jej ustrój.

Pomysł usera Raze'a pt: ""Underworld: Awakenink" to obligatoryjna konieczność, aby połączyć trzecią część "Underworld" Rise of the Lykans" z pierwszym Underworld'em i wyjaśnić wszechstronnie wszystkie niedomówienia w "Underworld Trilogy" i tajemnicze wątki.

Niestety przez niedołężność producentów, reżyserów i scenarzystów niczego konstruktywnego już nie zobaczymy.

Z braku pomysłów trzeba było sprzedać prawa do serii (z wyjątkiem umieszczenia w uniwersum starych bohaterów jak np. Selene), przenieść uniwesum do USA ( co zresztą zrobiono i rozpocząć nową serię).

PS. Gdzieś czytałem że ma powstać serial telewizyjny "Underworld" coś na wzór Highlander'a i Bade'a. Ale bez starych bohaterów. Słyszeliście coś o tym. Prawa wykupiła telewizja CBS.

ocenił(a) film na 1
Ras_Al_Ghul_fw

Ja powiem tak:dla chcącego nic trudnego.Gdyby tylko ktoś spiął poślady i się za to wziął,to żaden problem nakręcić oba prequele.Niestety,dorwali się do tego jacyś niepoważni ludzie i zrobili z tego to,co zrobili,a szkoda.Nie mamy chyba co liczyć na to,że ktoś z ludzi mających wpływ na produkcję siedzi na tym forum i czyta nasze posty ;) Ciekaw jestem,czy gdzieś na świecie,dajmy na to w stanach komuś zakiełkował w głowie podobny pomysł?Ja jednak ciągle mam nadzieje,że ktoś się otrząśnie i choć spróbuje z kimś porozmawiać na ten temat.A co do tego hipotetycznego serialu,to wszystko jest możliwe.Jeśli by taki twór powstał,to być może właśnie tam pokazali by genezę całej historii?Chociaż podejrzewam,że skoro mają być inni aktorzy,to będzie on opowiadał raczej o "kolejnej odsłonie" wojny Wampiry/Lykanie i najprawdopodobniej zrobią z tego jakąś papkę,która zostanie anulowana po pierwszym sezonie,jak było z serialem Blade.
A rada Wampirów,to nic innego jak odpowiednich współczesnej rady nadzorczej w firmie.Mamy prezesa,Viktora i członków rady,którzy niejako poprzez głosowania mają wpływ na ostateczne decyzje prezesa w ważniejszych sprawach.Ja to tak rozumiem.Radę powołano zapewne,żeby nikt nie zarzucał Viktorowi,że rządzi despotycznie nie licząc się ze zdaniem innych,ale w praktyce wyglądało to tak,że Viktor i tak robił,co chciał,zadowalając Radę jedynie "ochłapami" i dając im iluzję uczestnictwa w podejmowanych decyzjach.Rzeczy,które zapragnął ukryć przed nimi,i tak ukrywał,bo raczej żaden z żołnierzy nie miał na tyle odwagi,żeby go zakapować

ocenił(a) film na 1
mario_1981

Nie masz jakiegoś linku do muzyki z "Underworld: Rise of the Lycans" na samym końcu jak są litery?

ocenił(a) film na 1
Underworld__filmweb

Google twym przyjacielem.
Tu jest lista utworów.
http://www.stlyrics.com/u/underworldriseofthelycans.htm

ocenił(a) film na 1
mario_1981

Coś mi tu nie chce tego linka załadować.
"Treść niezgodna z regulaminem"
https://www.google.pl/#q=underworld+rise+of+the+lycans+soundtrack+download
1 od góry

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones