PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=545895}
6,1 53 539
ocen
6,1 10 1 53539
4,4 20
ocen krytyków
Uncharted
powrót do forum filmu Uncharted

Super film polecam kazdemu,nawet jest nie graliscie w gry,zabawa dla całej rodzinki :)

Obawiałem sie,ze wyjdzie cos słabego jak wiekszosc filmowych adaptacji gier a tu prosze,miłe zaskoczenie.

Film jest utrzymany w klimacie growym,na wesoło,duzo akcji,nawet jak kogos zabijają to jest to takie łatwe i nie brutalne ,ciekawe lokacje,miejscówki,klisze rodem z Indiany Jonsa..

Całość nawiązuje właściwie tylko do 4 częsci ,, Kres złodzieja'' i bardzo dobrze,jest to najlepsza odsłona,sam z 10 razy ją przeszedłem.
Morda mi się ciągle cieszyła jak widziałem te wszystkie nawiązania,inspirowane sceny,mrugniecia do fanów.
Chłopak ze spider mena pasuje do roli młodego Nathana,nawet ubrali go identycznie,co mnie ucieszyło,reszta aktorów myśle,ze tez bardzo dobrze dobrana,z jednym wyjątkiem -Nadin tutaj nazywana Bradock,ta mulatka,na jej miejsce mogli wybrac kogos bardziej podobnego.

Całosc ogląda się świetnie,film nie nudzi,nie dłuzy się,jest pełen humoru,dubbing nie najgorszy

ocenił(a) film na 8
marcinpastuszynski

Ps; wiele osób ma ból pupy o to,ze wiele scen jest tak nierealnych,ze az absurdalnych typu wspinanie sie na lecącym samolocie,czy to jak bohaterom,wszystko sie farci i samo układa, kilkuwieczne krypty i jaskinie,których nikt nie widział a są pod nosem innych ludzi itd itd.

Tylko,ze TUTAJ TO WŁASNIE PASUJE,taka jest konwencja i styl całej serii!!
Zawsze przygody Nathana były właśnie utrzymane w takimi lekkim i naciąganym stylu,z przymruzeniem oka i dużą dawką gupkowatego humorku.

Dlatego nie rozumiem,jak czytam te wasze posty. dlaczego wy wielcy fanii za,których sie podajecie nie mozecie tego zrozumieć xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones