PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10038269}

Ultimatum

Retribution
5,4 5 420
ocen
5,4 10 1 5420
5,0 9
ocen krytyków
Ultimatum
powrót do forum filmu Ultimatum

Taki trochę nudny. Gdyby nie Liam Neeson, film przeszedłby bez echa.

Karanthir666

Film trwający niecałe półtora godzine z takim aktorem jak Liam Neeson i nudny, mam nadzieję że jednak nie jest tak źle(muszę sam obejrzeć i zobaczę czy podziele twoje zdanie) wybieram sie w niedziele do kina. Na ile oceniasz w sali do 10?

Karanthir666

Ok dzięki za szybką odpowiedź, obejrze i ocenie jak wypada na tle innych filmów z LN.

Seba_K_filmaniak

Dla mnie również 5, miałam spore oczekiwania po poprzednich filmach z Neesonem, ale tutaj było rozczarowanie. Spoko jeśli masz wolny wieczór i ci się nudzi, ale nic więcej.

ocenił(a) film na 4
Karanthir666

Niestety potwierdzam. Poszedłem, bo zainteresował mnie zwiastun, no i lubie filmy z Neesonem. Tutaj mimo podobnego scenariusza jak w większości jego filmów, ma się wrażenie, że momentami się dłuży. Nie wiem może to wina ograniczenia akcji praktycznie do samochodu. Poza tym szkoda, ale dało się zauważyć, że Liam to już wiekowy gość. Także ode mnie tylko 4, choć oczywiście do obejrzenia, tragedii nie było.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones