PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=807157}

Ulepszenie

Upgrade
7,2 49 419
ocen
7,2 10 1 49419
6,1 15
ocen krytyków
Ulepszenie
powrót do forum filmu Ulepszenie

Upgrade

ocenił(a) film na 10

To jest kolejny chyba mało znany film SF, który mnie kupił w całości zwłaszcza końcówką. To samo było z Lucy, jestem pod wrażeniem .

ocenił(a) film na 9
kira159

To uczucie kiedy ktoś porównuje Lucy do tego cuda. x.x

kira159

Z tym Lucy to już przesada, do pięt nie dorasta.
Upgrade pod każdym względem pozytywne zaskoczenie.
Must watch :)

ocenił(a) film na 7
kira159

Zgadzam się, Lucy bardzo niedoceniona

ocenił(a) film na 6
kira159

Z Lucy ? ?? Buahahahahahahahhaha Wyborny gust :))

ocenił(a) film na 7
kira159

Również jestem pozytywnie zaskoczony, pomysł ciekawy, sceny walki również nietypowe, wykonanie dobre, w końcówce wszystko fajnie się składa w całość. Film mroczny, Lubie taki klimat, polecam jak nie Widziałeś/as Mroczne Miasto. Dla mnie lepszy.

mucka77777

Polecam wam wszystkim lost river, klimat oniryzmu, marazmu i beznadziei chyba nie do przebicia

kira159

film mile mnie zaskoczył :). Oglądałam od początku do końca z wielkim zaciekawieniem. Cudo :)

ocenił(a) film na 7
kira159

Upgrade dobre kino, ale Lucy? XD

ocenił(a) film na 7
kira159

"Æon Flux" obejrzane?

ocenił(a) film na 8
kira159

Też uwielbiam Lucy. Upgrade dzielnie depcze jej po piętach:)

ocenił(a) film na 8
kinoman77_filmweb

Jak dla mnie ten sam poziom, chociaż w sumie Lucy byłaby gorsza, gdyby nie te grube dziesiątki milionów $ wpakowane w efekty wizualne i doborową obsadę. (budżet miał prawie 10 razy większy od Upgrade)

ocenił(a) film na 9
kira159

Ciężko porównywać dwa inne filmy jak Lucy i Upgrade do siebie, dla mnie Lucy jest fajnym filmem jak i upgrade:)
Wracając do tematu upgrade, w końcu to jego forum:
Film ciekawy, bez odbrzewanych kotletów, dużo innowacji, ciekawych pomysłów "przyszłości" i te zakończenie którego nie byłem w stanie przewidzieć , sztos!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones