PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=803482}
6,4 20 029
ocen
6,4 10 1 20029
5,4 31
ocen krytyków
Ukryta gra
powrót do forum filmu Ukryta gra

Pełne zaskoczenie

ocenił(a) film na 8

Zawsze jak wybieram się na polską produkcję to nie mam za dużych wymagań, byle fabuła trzymała się spokojnej logiki. A tu takie zaskoczenie. Film z dobrą fabuła, ładne zdjęcia i trzyma w napięciu od początku do końca. Szczerze mogę polecić.

dorotacool

Od pierwszych minut filmu widać, że jest to inna produkcja od reszty nakręconych w Polsce w końcu ktoś zatrudnił dobrego operatora -zdjęcia Paweł Edelman- super, scenografia również porządna nic nie kuje w oczy. Czułem się jak bym oglądał Hollywoodzki film z przyzwoitym budżetem. Więckiewicz świetny jak zawsze Pullman w porządku cała historia ciekawa, choć brakowało większego napięcia . Ogólnie 7/10 i liczę na więcej filmów podobnej jakości

dorotacool

Zdjęcia są naprawdę super :) Co do historii, to liczyłam na więcej, ale tragedii nie ma.

ocenił(a) film na 6
dorotacool

Taa ładne szczególnie ten ochydny szary komunistyczny śmieć nazywany pałacem aż dziwne że to jeszcze stoi , już po 91 powinni to zburzyć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones