PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108346}
7,2 17 642
oceny
7,2 10 1 17642
Ucieczka w milczenie
powrót do forum filmu Ucieczka w milczenie

Podobne filmy

ocenił(a) film na 10

Czy ktoś zna podobne filmy do Ucieczki w milczenie? Chodzi mi przede wszystkim o podobną tematykę..
Z góy dzięki za odp ;)

lisedd

Myślę, że "Szkolny terror" jest filmem o podobnej tematyce. Na razie nic innego nie przychodzi mi do głowy, ale jakby coś to jeszcze dam znać, no i oczywiście też czekam na inne propozycje:) Pozdr

ocenił(a) film na 9
lisedd

A ja polecam "Nostalgię Anioła". Może tematyka nie jest dokładnie taka sama, ale film też warty obejrzenia.

ocenił(a) film na 8
serducho90

szkolny terror o podobnej tematyce o.O? Dżizas. "Milczenie" tutaj tylko jest mowa o chłopaku. I nie ma może akcji zarysowanej na tle liceum....

lisedd

"Helen"- film o nauczycielce uniwersyteckiej, ktora popada w depresje..polecam

lisedd

aa i jeszcze "Zycie przed oczami" z Uma;)

ocenił(a) film na 9
lisedd

"nasza klasa", "fish tank". na pierwszy rzut oka to różne filmy, a jednak refleksje podobne. warto obejrzeć.

ocenił(a) film na 8
lisedd

Polecam "Pif Paf! Jesteś trup!". Może tematyka nieco inna(jednak akcja również rozgrywa się w liceum), film o chłopaku, który również jest zamknięty w sobie, poznaje także nauczyciela, który pomaga mu wrócić do "społeczności",m.in. poprzez sztukę. Świetna rola Bena Fostera, pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
lisedd

Bardzo podobna tematyka, jednakże z główną rolą męską, jest "Charlie". Gorąco polecam, to jeden z moich ulubionych filmów. Dodam, że jedną z głównych postaci, gra prześliczna i zdolna Emma Watson :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones