PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=767488}

Uśmiech Etruska

The Etruscan Smile
6,9 1 113
ocen
6,9 10 1 1113
Uśmiech Etruska
powrót do forum filmu Uśmiech Etruska

Moja bezgraniczna milosc do Szkocji i Szkotow zrodziła się w chwili postawienia stopy w tym kraju..jakze cudne jest słuchanie ich języka i uczestniczenie w ich prostym a tak niezwykłym dniu codziennym..ten film, choć bardzo komercyjny i z amerykańskim akcentem pokazuje, choć w niewielkiej części, jak myśli, czuje i żyje Szkot z krwi i kości..polecam fanom :)

gosia_strasz

Tak Pani Szkocję barwnie opisała, że od razu obejrzałem. Tak mi się spodobał, że oceniłem go na 8. Dziadek jest mądry, ma prosty, chłopski rozum. Najbardziej podobała mi się scena z pierwszymi krokami malucha. Dobry scenariusz i bardzo ładne zdjęcia. Proszę o więcej takich fajnych opisów.

ocenił(a) film na 7
grzegorzanu

Dziękuję za miłe słowa :))

ocenił(a) film na 3
gosia_strasz

Z fanami jest tak, że coś (wiadomo co) przymyka im oczy. Rozumiem - miłość, nie rozumiem - ocena filmu.

ocenił(a) film na 7
Krzypur

Zgadza się, oceną filmu kieruje bardzo indywidualne kryterium, osobiste odczucia. Myślę, że każdy ma do tego prawo :)

ocenił(a) film na 3
gosia_strasz

Oczywiście, ma prawo. Dodam, że ja nie oceniam wartości film jako takiego, ale to, co ten film zrobił we mnie i ze mną.

ocenił(a) film na 8
Krzypur

Przeczysz sam sobie.
Z jednej strony piszesz "co ten film zrobił we mnie i ze mną", z drugiej zakładasz, że powinno się wyłączyć osobiste upodobania. To się wzajemnie wyklucza. Każda ocena jest z założenia odbiciem subiektywnego odbioru. Jeśli nałożysz jakiekolwiek "filtry" to powstanie swoistego rodzaju kundel: ocena nie nabierze obiektywizmu ale straci subiektywizm.

ocenił(a) film na 3
staryzgred

Bardzo to uczone, niemniej prowadzisz rozmowę sam ze sobą. Gdzie pisałem o "wyłączaniu osobistych upodobań"?

gosia_strasz

Od razu chce wrócić na wyspy i już tam zostać :)

ocenił(a) film na 7
dannyboi

Dokładnie tak :)

gosia_strasz

A piwko postawili?

ocenił(a) film na 7
czoper62

Bo to jedno? :)))

gosia_strasz

Czyli obalamy mity.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones