PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=824190}
7,2 10 994
oceny
7,2 10 1 10994
5,4 11
ocen krytyków
Tylko sprawiedliwość
powrót do forum filmu Tylko sprawiedliwość

Czytam opis filmu i od razu wiem, jak się skończy. F..ing thank you very much.

użytkownik usunięty
colisa

To samo pomyslalem. Mozliwe jednak, ze jest juz wyjasnione na poczatku filmu, ze wspomniana sprawa przez glownego bohatera zostala wygrana... Czas to sprawdzic

ocenił(a) film na 7

Caly opis jest do dupy. On nic nie wspomina. Chyba że oglądalem jakąś inną wersje.

h3b4n

Dokładnie. Opis sugeruje, jakoby film opierał się na wspomnieniach, czyli wraca z tematem w przeszłość, a film toczy się w latach tego procesu. Do tego ten spojler, naprawdę gdybym tych głupot z opisu nie przeczytał, to nie miałbym bladego pojęcia po drugiej rozprawie, że jednak go uwolnią a nie jak w Trial By Fire skarzą na karę śmierci.

colisa

Eh, przeczytałeś ten opis z uwagą? Adwokat WSPOMINA sprawę skazanego.

ocenił(a) film na 7
colisa

to film na faktach więc jak przeczytasz cokolwiek o tej sprawie to masz "spoiler"

colisa

Przyłączam się do podziękowań :/
Wchodzę na Filmweb by zobaczyć ocenę filmu. I co? Zaraz obok oceny - znajduję jedno zdanie, które od razu zdradza zakończenie filmu.
Brawo Filmweb!

DarthMario

Dokładnie. Jak to przeczytałam, odechciało mi się oglądania...

colisa

Równięż podziękowania z całego serca dla filmwebu za spojler

ocenił(a) film na 8
colisa

To prawda! Spoiler, że aż żal. Ani sławny, bo dopiero zaczyna, ani wspomina, a już to że go wybronił... Czemu nikt tego nie zmienił?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones