PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=520790}

Twój na zawsze

Remember Me
7,3 129 908
ocen
7,3 10 1 129908
5,0 6
ocen krytyków
Twój na zawsze
powrót do forum filmu Twój na zawsze

Dramat w tym przypadku to nie tylko gatunek.
Nie rozumiem tej nijak łączącej się historii. Scenariusz rodem z seriali disneja, gdzie treść jest
chyba mniej przewidywalna. Oczywiście, do czasu. Tego,że główny bohater znajdzie się w wieżach
WTC nie można było przewidzieć bo to nie ma związku. Szkoda,że nie znalazł się na titanicu albo w
tupolewie, dopiero byłoby się czym zachwycać. Jestem załamana. Przede wszystkim główny bohater
jako buntownik - żenada. Jego zemsta na policjancie- nie mam słów.

ocenił(a) film na 10
amron

"Tego,że główny bohater znajdzie się w wieżach WTC nie można było przewidzieć bo to nie ma związku." No właśnie tak samo osoby które zginęły w tym zamachu nie mogły tego przewidzieć, bo też być może nie miało to związku z ich życiem. Buntownik faktem z niego słaby. A zemsty żadnej nie było bo sam powiedział że ma to gdzieś i wybacza temu gliniarzowi. A to że zagadał do niej i zostali parą to "czysty przypadek" (niczym w komediach romantycznych tylko że tam takich "przypadków" jest do porzygu)

ocenił(a) film na 2
amron

Zgadzam się, że ten film to TANDETA lecz rola przyjaciela Tylera była super ;D

ocenił(a) film na 4
idzia22202

Jak dla mnie ta końcówka doryła ten film do końca XD Generalnie wciskali tam tyle życiowych dramatów, ile tylko się dało. Nie do końca wiadomo, o czym była ta produkcja. Pattinson po raz kolejny udowodnił, że umie grać tylko patolę, lol. Taka moda na sukces wciśnięta w półtorej godziny ciągłego filmu i do tego wszystkiego na sam koniec jeszcze katastrofa WTC, bo przecież smutnego bohatera trzeba jeszcze dobić XD

amron

wątek dla gimbazy. ale też potrzebny. :))))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones