PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=848613}

Turu. W pogoni za sławą

La gallina Turuleca
4,7 254
oceny
4,7 10 1 254
Turu. W pogoni za sławą
powrót do forum filmu Turu. W pogoni za sławą

Hej. Szukam filmu na który mogłabym zabrać moją siostrzenicę w ramach prezentu na 6 urodziny. Niezbyt dobrze się orientuję w tym, co lubią dzieci w tym wieku. Jakby ktoś mi doradził, czy ten film jest odpowiedni to bym była wdzięczna.
Sam opis wygląda bardzo uroczo a animacja też wydaje się być sympatyczna, dlatego chciałabym ją zabrać akurat na ten film (poza tym zauważyłam, że ostatnio hiszpańskie filmy animowane są na bardzo wysokim poziomie).

Malinowa_krolowa

Widzę, że nie tylko ja staram się być dobrą ciocią i wybierać wartościowe filmy ;) My się w marcu wybieramy, czytałam opis, jestem na tak

lola_b_130

ja tak samo i to zbieram dzieciaki z całej dosyć sporej rodzinki

Malinowa_krolowa

Wydaje mi się, że to może być dobry wybór. Jest w tej bajce pewien przekaz, jest dość pocieszna i te chwytliwe tekściki... Oczywiście ja już zostałem "przekonany" do tego by sie zjawić na premierze :D

Malinowa_krolowa

Jak zabierzesz siostrzenicę na Turu to raczej powinno być dobrze. Ze zwiastunu wynika, że jest to bajka pokrzepiająca widzów do wniosku na temat stricte celów w życiu. Kurka nie miała najlepszego startu w swojej "karierze" ale ciężko pracowała, szukała swojej drogi, próbowała wielu rzeczy i bardzo wierzyła w swoje możliwości i to tylko na podstawie tego, że jedna poczciwa osoba w nią uwierzyła. Motywuje do działania i może mieć to wpływ na jej rozwój :)

sovciaa

Ja tez się wybieram z dzieckiem w podobnym wieku. Oboje nie możemy się doczekać, zwiastun świetny i zapowiada się bajka z morałem i pełna humoru

sovciaa

Gdy pisałam tego posta zaczynającego wątek, nie było jeszcze zwiastunu. Po obejrzeniu go nadal chcę iść do kina. Bajka wydaje się być z jednej strony z przesłaniem, ale też z dużą ilością humoru (również dla troszkę starszych). Chyba jedyny yikes przynajmniej dla mnie, to użycie dabowania w roku pańskim 2020. Ale może ja już stara jestem i dzieci to nadal śmieszy.

Malinowa_krolowa

mnie też się wydaje że to dobry wybór :D dzieciaki lubią bajki ze zwierzątkami
sama chce zabrać młodszą sioste na to

Olga_Kupisz

dlatego teraz robią o ptakach i misiach i inne takie. Ja czekam na premierę ale tylko z rodziną pójdę :)

henryk_sword

my się wybieramy w sobote całą rodzinką na Turu, zapowiada się niezłe

Malinowa_krolowa

Moim zdaniem fajny prezent taki wypad dla 6 latki :) Ogólnie uważam wypady do kina za fajny sposób na wspólne spędzanie czasu, nie tylko z dziećmi.

anika_filmweb

Mój syn stwierdził, że za żadne skarby nie będzie oglądać bajki disco-polo, nawet jeśli miałby iść za darmo z programu szkoły w mieście. Dla mnie to również ogromny minus, obleśna muzyka.

mollysia

Wygląda na to, że gó.... kowi się w głowie poprzewracało. Inna sprawa, że bajka nie jest o disco polo, ale żeby to odkryć trzeba mieć minimum dwie szare komórki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones