PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32856}

Trzy serca

Three of Hearts
6,5 1 309
ocen
6,5 10 1 1309
Trzy serca
powrót do forum filmu Trzy serca

Nagrałem ten film jako nastolatek. Cóż mną wtedy kierowało? Tematyka? Za młody byłem, ale chyba już miałem zajawki na związki z kobietami i zawiłe później z nimi problemy? No cóż nie pamiętam jak to było pewne jest to, że Sherilyn Fenn, którą uwielbiam od zawsze była jednym z najważniejszych powodów. Polecam ten film.

orkosky

Właśnie zastanawiałam się czy warto obejrzec, może się skuszę ;]]

ocenił(a) film na 7
orkosky

Obejrzałem wszystkie wcześniejsze filmy z Sherilyn Fenn i też ją uwielbiam, ale ten film jest pierwszym, w którym widać już pierwsze oznaki jej starzenia się, co jest trochę dziwne, bo przecież miała wtedy około 28 lat.

ocenił(a) film na 6
Shyne

Nie przesadzajmy z tymi oznakami starzenia. Fenn pod koniec 1993 urodziła dziecko, więc podczas zdjęć "Three of Hearts" zapewne była już we wczesnej fazie ciąży (widać, że lekko przytyła). Poza tym w filmie nadali jej trochę "belferskiego" szlifu - ciemna szminka, okulary, fryzura na ciocię klocię i czarna garsonka robią swoje. W sekwencjach filmu, kiedy ma mniej make up'u wygląda całkiem młodo.

ocenił(a) film na 9
orkosky

Na mnie też ten film zrobił wrażenie z powodu aktora, ale akurat Williama Baldwina <3 Ze względu na niego co jakiś czas muszę to obejrzeć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones