PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121936}

Trener

Coach Carter
7,8 107 358
ocen
7,8 10 1 107358
6,5 13
ocen krytyków
Trener
powrót do forum filmu Trener

Jak dla mnie jest arcydzieło i zarazem najlepszy film o tematyce sportowej.Doskonale zrealizowany , wciągający od pierwszej minuty , wyzwalający duże emocje i nie pozwalający się nudzić ani na moment.A także znakomity scenariusz , rewelacyjna muzyka , świetne zdjęcia oraz fenomenalna rola Samuela L.Jacksona.Moja ocena 10/10.Polecam , bo naprawdę warto.

ocenił(a) film na 8
rado_filmaniak

Nie widziałam lepszego filmu o sporcie. Rola L. Jacksona rewelacyjna

ocenił(a) film na 10
debra_filmweb

popieram poprzednika , film daje także niezłego kopa życiowego

ocenił(a) film na 9
debra_filmweb

wiem że to stary temat ale polecam

Trouble with the Curve
oraz
We Are Marshall

ocenił(a) film na 9
rado_filmaniak

popieram wspaniały, mądry film!

ocenił(a) film na 8
czarnulka361

Film o sporcie z przesłaniem w tle . Bardzo dobry film :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
MDMAniack89

Musisz jeszcze popracować, bo trolling na razie słabiutki. A za aborcję przybiłbym piąteczkę - zresztą cała ta laska mogłaby się poddać eutanazji, bo pusta była tak, że mało do czego się nadawała - na pewno nie do gadania. ;)

ocenił(a) film na 7
rado_filmaniak

Jak dla mnie napewno nie wspaniały ale dobry...7/10...Ocena powyżej jest śmieszna i świadczy o osobie oceniającej...

ElTomeko

Takich ludzi jak trener Carter jest zdecydowanie za mało!

ocenił(a) film na 7
maciekk_3

To napewno

ocenił(a) film na 7
ElTomeko

Tak, przyzwoity film, troszkę wiało kiczem i powielanymi schematami a'la "Młodzi gniewni", ale generalnie wciągnął mnie i nie żałowałem tego seansu. Czyli 7/10 to idealna ocena.

ocenił(a) film na 9
rado_filmaniak

zgadzam się :)

kala996

Szału ni ma...
Niestety

ocenił(a) film na 6
kubax_3

jest za to trochę za dużo patosu. niemniej - od czasu do czasu warto i takie filmy obejrzeć, z poprawką na to, co się ogląda.

ocenił(a) film na 6
rado_filmaniak

najlepszy o sporcie to imo - moneyball ze świetnym duetem aktorskim dwóch głównych bohaterów granych przez Bradda Pitta oraz Jonaha Hilla (i wiele innych świetnych postaci)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones