PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121936}

Trener

Coach Carter
7,8 107 358
ocen
7,8 10 1 107358
6,5 13
ocen krytyków
Trener
powrót do forum filmu Trener

Tak się zastanawiam czy wszyscy w USA jadą po 500 pompek naraz,poważnie,kogoś tu poniosła fantazja chyba :P


A ogólnie to film niezły :D

ocenił(a) film na 9
sebek_24

Heh no fakt film niezły choć trwa godzinę jak narazie;]


No ja wiem... To jest możliwe u mnie w szkole jest OSSM no to jadą po 300.. Więc sądzę że to możliwe

ocenił(a) film na 10
aneeq

Poczuwam się do obowiązku i objaśniam ;)
Są pompki pełne i niepełne, ale nie o to, nie o to.
Przeciętny zdrowy chłopak/facet powinien zrobić min. 20 na serię. (znam takiego co zrobił 10 i miał zakwasy na drugi dzień). Po tygodniu treningu (3x15 rano i wieczorem codziennie) powinien robić o 5 więcej. Po miesiącu powinien dojść do ok. 50 na raz.
Jako fan domowego fitness, robię rano 3x50, a wieczorem 3x75 (od kilku lat, z wakacyjnymi przerwami).
Jednorazowo maksymalnie udaje mi się zrobić ok. 120.
Każdy ma inny organizm i myślę, że może ze 2 na 10 z OSSM może te 300 robić (w jednej serii).

Prawdziwie filmowy topic ;)

jacekon

Robienie na raz 50-75 pełnych i wolnych pompek to jeszcze nic.
Zrobienie w ten sposób 100-120 pompek to już dobrze wytrenowane ciało.
Mój osobisty rekord to 130. A szybkich i niepełnych ponad 200.
Ale to w optymalnej formie przy dłuższym, regularnym trenowaniu.

returner

Znajdź sobie dziewczynę!

Rafael7979

To znaczy kochankę. Ale musiałbym zdradzać żonę :)

ocenił(a) film na 8
returner

Haha, to się Pan Rafael zdziwił ;). Nie ma to jak zdziwko, że niektórzy potrafią w życiu robić więcej niż jedną rzecz na raz :D.

ocenił(a) film na 8
sebek_24

nie którzy jechali po 1000+,a jeden nawet 25k,hehe,ale film się fajnie ogląda,pozdro

ocenił(a) film na 8
dzosuaa

Muzyka na zadziwiająco wysokim poziomie. Ogólnie film fajny!

snup

Film bardzo fajny, zwłaszcza jak ktoś kocha kosza.

ocenił(a) film na 7
dzosuaa

Noo.. Cruz jak chciał później dołączyć do drużyny to trener Carter powiedział, że jest mu winny 25 000 pompek, po czym po treningu zostało mu już "tylko" 500... maszyny;) Ale film bardzo dobry!

Davidoff_Novothny

no , sportowcy już tak mają chyba , więc 500 , to dla nich mało pewnie jest ;D

mazdaa_

Nie zwracałem uwagi, było wyraźnie powiedziane że to na jedną serię?
500 pompek na serię możliwe przy odpowiednim treningu, ale na pewno nie przy koszykarskim.

użytkownik usunięty
besty

nie 25 000 tylko 2 500, a to wielka różnica, poza tym miał na to kilka dni (3 lub 4) nie pamiętam

ocenił(a) film na 7

Hym.. możliwe, że się pomyliłem... skoro tak to jest to do zrobienia;)

użytkownik usunięty
Davidoff_Novothny

25 000 pompek, ale w jakims okresie czasowym bo przeciez nie na raz ;) Ogladam film juz nie pierwszy raz i wciaz zastanawiam sie, czy nie dalem za niskiej oceny :)

mazdaa_

500, 1000, a już tym bardziej 25.000 to czysty sadyzm. :O

ocenił(a) film na 10
Ertix_Poke

DWA TYSIĄCE PIĘĆSET K***A MAĆ

Pooper

Mniejsza o cyfrę. To i tak jest sporą przesadą.

ocenił(a) film na 8
Ertix_Poke

Mniejsza o cyfrę, serio? 10x mniej to jest różnica. Ja jestem strasznie bez kondycji, ale w godzinę to myślę, że 250 pompek bym zrobił gdybym miał dobrą motywację jak Cruz. A on zasuwał tam jak maszyna i miał na to kilka dni.

Tomek59_fw

Jak Ty jesteś bez kondycji i piszesz, że w godzinę byś zrobił 250 to...... to chyba mnie nie znasz bo ja nie zrobię żadnej. xD Okej, może z 5, z trudem.

Tomek59_fw

hej! chcesz poklikać?

ocenił(a) film na 10
Tomek59_fw

Nie mniejsza o cyfrę, bo cyfry to 0d 0 do 9. Tu mowa o liczbie to po pierwsze. Po drugie obejrzycie sobie film z napisami angielskimi i zrozumcie, że oni nie robili tych pompek w ciągu jednego treningu, tylko mieli na to określony czas.

Davidoff_Novothny

chcesz sie dodać na snapie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones