PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=708601}

Transformers: Ostatni Rycerz

Transformers: The Last Knight
5,8 55 621
ocen
5,8 10 1 55621
3,5 6
ocen krytyków
Transformers: Ostatni Rycerz
powrót do forum filmu Transformers: Ostatni Rycerz

patrząc na historyczne odniesienia do czasów króla Artura albo II wojny światowej nie zdziwię się jak w kolejnej części cyklu okaże się że transformersy stały pod domem Piłata i krzyczały "uwolnij Barabasza"

ocenił(a) film na 2
PieniaczLPG

Hahahahahaha, oglądałem dzisiaj ten szajs i tak sobie myślałem, ze w kolejnej części wystąpi Tarzan, Maria Skłodowska-Curie, Conan Barbarzyńca i Abraham Lincoln, ale tym komentarzem przebiłeś wszystkie moje domysły.

robert418

Lincoln pojawił się w galerii obrazów jako osoba ze stowarzyszenia mającego chronić tajemnicę Transformersów. Ja się obawiam czegoś innego, że jeszcze okaże się że Autoboty pomogły:
- Rosjanom pod Stalingradem,
- Amerykanom pod Midway,
- Anglikom pod Waterloo,
- Grekom pod Salaminą,
- Izraelitom pod Jerychem,
no i oczywiście:
- Polakom pod Grunwaldem.
Już w ostatnim filmie pojawiły się sygnały, że to oni obalili Hitlera, tak więc wszystko przed nami.

CorporalHicks

no i nie zapominaj że pomogli Leonidasowi się tak długo utrzymać :P

CorporalHicks

Grunwald z Autobotami :D Chciałbym to zobaczyć.

RadoslawKamil

Ja również bym nie pogardził takim widokiem.

ocenił(a) film na 3
RadoslawKamil

Władysław Prime vs Urlich von Megatron. Sztos!

PieniaczLPG

Generalnie fabuła "Transformers: Ostatni Ryczerz" jest bardziej sensowniejsza i bardziej kompletna od biblijnych mrzonek.

Moviemakerr

Nie bluźnij czatanie czatujący

PieniaczLPG

I tak to byłaby historia na pierwsze 10 minut a potem standardowy szajs od Baya ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones