PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=708601}

Transformers: Ostatni Rycerz

Transformers: The Last Knight
5,8 55 688
ocen
5,8 10 1 55688
3,4 7
ocen krytyków
Transformers: Ostatni Rycerz
powrót do forum filmu Transformers: Ostatni Rycerz

Siedzę właśnie w kinie i patrzę jak głupota goni głupotę. Poplątanie z pomieszaniem. Film rozwleczony, a dłużyzny sie nie tłumaczą w żaden sposob. Obraz nuży. Tylko muzyka, jak zawsze, wspaniała.
Jest mi zwyczajnie przykro.

dominaa

Ponoć w całym tym gówn*e jednak są pozytywne strony jak epickie walki i wybuchy a chyba tylko o to w tym chodzi

ocenił(a) film na 3
Zartanxxx

Ostatnia scena piękna.
Ale od liczby wybuchów, to łeb pęka!

dominaa

Walka Bee vs Optimus chociaż godna uwagi ?

ocenił(a) film na 3
Zartanxxx

E tam! To jest takie rozczarowanie! Szczególnie dla osoby, która od lat uwielbia Transformersow.

dominaa

Ale chodzi mi po prostu o sam przebieg walki a nie o sentymenty które ich wiążą bo są z jednej paki.

ocenił(a) film na 6
dominaa

ale BEE przeżył???

ocenił(a) film na 3
Zartanxxx

Trochę tak a trochę nie ;p

ocenił(a) film na 3
Zartanxxx

Ostatnie 30-45 minut jest super, naprawdę, dali czadu z efektami i z muzyką. Ale cała reszta.............. Najbardziej drażniąca jest młoda bohaterka, która non stop płacze :D I absurdów, jak wyżej koleżanka napisała, jest tyle, że ja po wyjściu z kina śmiałam się dobre 20 minut :D Ostatni raz miałam taki nieogar po obejrzeniu Iron Sky :D

minogina

No ja już po trailerach wiedziałem , że ta młoda aktoreczka to będzie porażka na całej linii ale tu najwazniejsze chyba są wybuchy i walki czyż nie ?

ocenił(a) film na 3
Zartanxxx

Owszem. Niestety, tak jak napisałam - tego jest dużo w drugiej połowie filmu. Jak wyjdzie na DVD, będę sobie go odpalać od połowy :D

minogina

a jeszcze jedno pytanko. Czy było wyjaśnione skąd ten trick z Bee , który nagle sie złożył do kupy?

ocenił(a) film na 3
Zartanxxx

Zupełnie mi uleciał ten "wątek" w potoku wątków, wątków, wątków...

:)

dominaa

A jeszcze jedno pytanko. Czy ten trójgłowy smok zmienia się w transformera i czy jest z nim walka ?

ocenił(a) film na 3
Zartanxxx

walczy w kilku miejscach, ale nie zmienia się. A co do Bee - nie jest to wyjaśnione, chyba, że mnie również coś umknęło.

minogina

A Hot Rod fajna postać , odegrał jakąś rolę czy był tylko zapchaj dziurą ?

minogina

Ktoś tu niezbyt uważnie oglądał film ;) W trójgłowego smoka zmieniało się dwunastu transformers'ów okrągłego stołu. W średniowieczu nie mieli samochodów, więc przybrali formę smoka :) A jeśli chodzi o bumblebee to najwidoczniej był tylko taki dodatkowy bajer, bo nigdzie o tym nie wspominają.

ocenił(a) film na 3
TWDFan

Smok-fakt. Nie pomyślałam o tym aspekcie, chodziło mi o to, że smok dalej nie transformuje w wielkiego robota.

minogina

Coś muszą zostawić na kolejne części. Ciekawe kiedy zaczną się składać w jakiegoś mega robota jak na Power Rangers :p

Zartanxxx

"tu najwazniejsze chyba są wybuchy i walki czyż nie ?"

Jakbyś widział oryginalne animacje, to wiedziałbyś, że do Transformers można też dodać dobrą, spójną historię, która nie zabija szarych komórek. Niestety Bay tego nie rozumie, a wybuchy (okej, wybuchy najważniejsze filmach? czy to jest film czy jakaś pier.dolona strzelanka?) nie rekompensują dodatkowo zje.banego po całości montażu i żartów na poziomie gimbazy.

ocenił(a) film na 6
Ziomaletto

Zgadzam się Bay powinien być wywalony, czas na kogoś kto wprowaadzi inny klimat do transformersów, bo 14 latka która udaje super mechanika, czy głupkowate żarty bardziej irytują niż śmieszą. Od 2 części ktoś przyjeźdża tylko żeby rozwalić ziemię, juz w drugiej części mieli wielką wtyczkę w piramidzie od pradawnych transformerów, potem byli jeszcze bardziej pradawni, a teraz są transformerzy mniej pradawni bo ze średniowiecza....a w kolejnej części ( uwaga SPOJLER )............................................... cała ziemia będzie jednym wielkim transformerem, którego nie można dotykać....brak pomysłu, Bay tylko ciągle robi rozpierduche, próbując rozwalić ziemie, ( przypomina to troche fabułę gwiezdnych wojen ( na 7 części rozwalano 3 gwiazdy śmierci), ale tam są inne plusy. Myslałem ze od 4 części transformersów będzie odświeżenie serii, i nawet fajnie to wyglądało ale te durne wstawki psują wszystko.

wojkal_2

Przypominając sobie pierwszą część, nawet ta mnie mocno zmęczyła okropnie i nieczytelnie nakręconymi scenami akcji. Zresztą, równie dobrze można na niej poprzestać, każda kolejna część praktycznie niczym się nie rożni od poprzedniej.

ocenił(a) film na 1
wojkal_2

I jeszcze wszyscy zapomnieli, że w którejś poprzedniej części próbowali teleportować cybeltron z drugiej strony galaktyki. I wtedy był dwa razy większy niż ziemia. A teraz się okazało, że był cały czas po drugiej stronie słońca, w dodatku jakiś mała ta planeta w tej części ? Serio? A i bym zapomniał w tej części z teleportacja po jej nieudanym finale przerwali cybeltron na pół. A teraz jest cały? I to tylko niektóre nielogicznosci filmu.

ocenił(a) film na 7
dominaa

Mnie film nie rozczarował bo nie liczyłem za wiele. Mnie ta część wyjątkowo bawiła no i była co nie mówić widowiskowa. Fabuła to chyba najgoszy element filmu powiaznie z 4 częścią jest ale z 1,2,3 no raczej nie zastanawiałem się długo po seansie jak połączyć Ostatni Rycerz z pierwszymi trzema częściami no i jakoś nic nie wymyśliłem. A to że ziemia to Unicrom w ogóle... nie wiem jak to nazwać chyba żartem. Motyw przejscia Optimusa na "Ciemna strone" też słabo ukazany bo stał sie zły a po powrocie na ziemię (na ekran) kilka chwil i znowu był dobry. Jak sie już zadecydowali na taki krok mogli by to rozwinąć jak w Szybkich i Wściekłych Dom był "zły" przez większość filmu... Dałem 7 bo film był dla mnie wykonywo śmieszny no i postać grana przez Anthonego Hopkinsa była świetna podobnie jak jego służącego.

vangreg

Ale to, że Unicron jest ziemią było już w serialu Prime, więc tutaj przynajmniej Bay nie sknocił, w przeciwieństwie do Arcee, Shockwave i wielu innych.

ocenił(a) film na 7
mistrz_sheldon

A to chyba że ja tam oglądałem tylko Toransufômâ: Arumâda z seriali animowanych.

ocenił(a) film na 2
dominaa

Zgadza się scenariusz to istna KATASTROFA!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones