PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=708601}

Transformers: Ostatni Rycerz

Transformers: The Last Knight
5,8 55 719
ocen
5,8 10 1 55719
3,4 7
ocen krytyków
Transformers: Ostatni Rycerz
powrót do forum filmu Transformers: Ostatni Rycerz

Epickie

ocenił(a) film na 10

Jest wiele ludzi, którzy oceniają film negatywnie. Jedni dlatego, że nie ma Sama ( mnie też to smuci), że każda część jest taka sama i przewidywalna, jeszcze inni narzekają na dubbing. Czasami z jeszcze innych powodów. Pierwsza i druga część bardzo mi się podobały. Przy trzeciej trochę się zawiodłam i przysypiałam. Natomiast przy czwartej części byłam bardzo zdruzgotana. Prawie nic z niej nie pamiętam, bo.... to było dno i nie chciałam oglądać. Mimo to poszłam do kina na piątą część Transformers. Choćby tylko po to, żeby Michael Bay zarobił troche w swoim ostatnim filmie z serii robotów. Siadając na fotelu miałam nadzieję, że Michael wziął sobie do serca negatywne opinie widzów dotyczące czwórki i postarał się tym razem. Po półgodzinnej reklamie wreście zaczął sie film. Pierwsze pięć minut bardzo mnie zainteresowało, aż wkońcu zobaczyłam to.... najnowsze Chevrolet Camaro. Wtedy byłam pewna, że film będzie mega. :) Z każdą kolejną minutą Transformers Ostatni Rycerz coraz bardziej mi się podobał. Aż wkońcu, przyszedł moment, który udowodnił, że warto było iść na wersję z dubbingiem. Bumblebee odzyskał głos!

Zuziq_19

Ostatni Rycerz mógł być filmem naprawdę dobrym, mógłby przebić nawet pierwszą część. Założenia fabularne miał całkiem przyjemne, miejscami nawet całkiem fajne wykonanie ale jak zwykle wiele innych rzeczy poszło nie tak - od robiącej groźne miny małolaty, po wciskany na siłę żenujący humor, drętwe dialogi, prowadzenie historii i kamery z ADHD. Szkoda, naprawdę szkoda zmarnowanego potencjału.

ocenił(a) film na 8
Zuziq_19

Na mnie mega wrażenie zrobił miecz który przetransformował się na ręce Cade'a chroniąc głowę Optimusa. Muzyka , moment powtarzania jakiejś mantry , miało w sobie to coś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones