PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11174}

Tramwaj zwany pożądaniem

A Streetcar Named Desire
7,2 836
ocen
7,2 10 1 836
Tramwaj zwany pożądaniem
powrót do forum filmu Tramwaj zwany pożądaniem

Jestem wielką fanką oryginału i duetu Leigh/Brando ale obiektywnie stwierdzam, że Jess wykonała kawał dobrej roboty. Na plus zaliczam również fakt, że cenzura wtedy już nie ingerowała tak bardzo przez co scena gwałtu i pocałunku Blanche i młodego chłopca są o wiele bardziej wyraziste. Moją ukochaną Blanche nadal pozostaje Vivien Leigh ale myślę, że Jessica będzie tuż za nią.

sylvia_fw

Witaj! Uwielbiam sztuki Tennessee Williamsa i filmy nagrane wg jego sztuk. Znam starą wersje "Tramwaju..." z Marlonem Brando i Vivien Leigh, ale niestety nie mam tego filmu. Nie mam też tej nowszej wersji. Czy masz może ten film w wersji z Jessica Lange ??? Bardzo Cie proszę, prześlij mi kopie tego filmu na DVD, będę bardzo wdzięczna. Oczywiście, tę starą wersję też, jeśli tylko to masz. W zamian chętnie prześlę Ci inne filmy, wymień tytuły lub aktorów. Jestem emerytką i zbieram dawne filmy, mam ich sporo. Proszę o odpowiedź i pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
IrenaSz

Witam! Ja też uwielbiam Williamsa, absolutny geniusz. Niestety nie mam wersji z Lange na dvd :( Znalazłam na necie i to wyłącznie wersję angielskojęzyczną.

sylvia_fw

Niestety, nie znam angielskiego. A może chciałabyś inne stare filmy, nagrane wg sztuk Tennessee Williamsa? Mam - Kotka na gorącym blaszanym dachu, Słodki ptak młodości i jeszcze coś, nie pamiętam , musiałabym sprawdzić mój katalog. Mam sporo filmów z dawnymi gwiazdami - Elizabeth Taylor, Paul Newman, Montgomery Clift, Charlton Heston, Gregory Peck, Marylin Monroe, Yul Brynner i in .

IrenaSz

Jeśli jeszcze Pani nie widziała to film jest na cda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones