PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11173}

Tramwaj zwany pożądaniem

A Streetcar Named Desire
7,7 41 924
oceny
7,7 10 1 41924
7,9 27
ocen krytyków
Tramwaj zwany pożądaniem
powrót do forum filmu Tramwaj zwany pożądaniem

Kołolsky

ocenił(a) film na 8

Fajne jest to że nie ma w nim jednoznacznych postaci. Widać tu plusy i minusy każdego bohatera. Nawet Kowalskiego można zrozumieć. W końcu każdy by się zaczął wkurzać jakby mieszkał z wrażliwą ale walnięta kobietą odwalającą swoje fanaberie ;D

ocenił(a) film na 8
Lisowczyk

Szkoda tylko ,że tak akurat Polaka przedstawili;)jako świnię i chama, no ale chociaż był nieziemsko przystojny;)

ocenił(a) film na 8
moniq60

He he. Nie sądzę, żeby ten obraz był antypolski. Po prostu już od 19 wieku coraz więcej Polaków i innych mniejszości przybywało do stanów. A poza ty to film na podstawie świetnej sztuki wybitnego autora :)

ocenił(a) film na 8
Lisowczyk

Wiem, wiem ,nie twierdzę ,że jest antypolski, wczoraj pierwszy raz obejrzałam ten film i po prostu bardzo się zdziwiłam ,że akurat Brando zagrał Polaka i w ogóle mowa o "Polaczkach " ;)

ocenił(a) film na 8
moniq60

No cóż, generalnie Polacy nie są jako naród zbyt uwielbiani przez rdzenne elity danego państwa w którym przebywają.

moniq60

W jednej scenie Kowalski mówi, że jest Amerykaninem. :)

ocenił(a) film na 8
Lisowczyk

Na miejscu Kowalskiego wywaliłbym ją z domu po tygodniu. I tak chłop długo wytrzymał, pod jednym dachem z wariatką.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones