PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11173}

Tramwaj zwany pożądaniem

A Streetcar Named Desire
7,7 41 924
oceny
7,7 10 1 41924
7,9 27
ocen krytyków
Tramwaj zwany pożądaniem
powrót do forum filmu Tramwaj zwany pożądaniem

Nie widziałam filmu, widziałam sztukę w krakowskiej "Bagateli". Nigdy w życiu nic mnie tak nie zmęczyło, gniot jakich mało, ni to głębokie, ni mądre, banda biegającyh po scenie, gwałcących sie wariatów, wszyscy do leczenia psychiatrycznego.

ocenił(a) film na 10
smoczur

Też byłam w Bagateli! Popieram!!!! Całkowcie spaprali to wspaniałe dzieło Williamsa. Dla mnie najciekawsze momenty to były te kiedy pokazywali fragmenty filmu. Wtedy na chwilę się ożywiałam ;) Film polecam. Nie należy się zrażać tym gniotem Bagateli, naprawdę warto go zobaczyć. Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
VLO

chyba jestem jedyną osobą na tym portalu, która słowo gniot traktuje pozytywnie, bardzo pozytywnie....tzn. pisząc o jakimś filmie, że to był gniot uważam,że był zajebisty..:-) a tak przy okazji, też nie widziałem tego filmu (a bardzo chcę zobaczyć jeszcze jakiś film z tą wspaniałą Vivien Leigh) i uważam, że nie ma sensu porównywać jakiejś sztuki teatralnej z produkcją filmową, w dodatku z taką obsadą.

ocenił(a) film na 8

Fajnie sobie pogadać o filmie którego się nie widziało.
To takie...
Kreatywne.

użytkownik usunięty
DawidJan

Wścibski polaczku, może ten pseudo-inteligentny dziobek wsadzisz sobie między drzwi, a nie między zdania, których nie rozumiesz ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones