PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=172884}
7,2 149 240
ocen
7,2 10 1 149240
8,3 33
oceny krytyków
Toy Story 3
powrót do forum filmu Toy Story 3

...Ciekawe gdzie jest łojciec Andy`ego????;))))) Nie zauważyliście ,że ta rodzinka jest nie pełna??

ocenił(a) film na 8
profus6

Nie będzie czwartej części :P

ocenił(a) film na 9
kacperpiotrkow2

...ale staruszek Andy`ego wróci z "puszki"???;]]]

ocenił(a) film na 8
profus6

no też jestem ciekaw :)

ocenił(a) film na 9
profus6

1. Łojciec?
2. Czwartej części nie będzie.
3.Też mnie to zastanawiało, gdzie się on podziewa! xD

ocenił(a) film na 9
Bowen

Łojciec , to tak żartobliwie..;))))
Nikt nie jest w 100% pewien czy na pewno nie będzie 4 części.Teraz mówią,że nie a za rok, dwa będzie przeciek,że pracują nad "czwórką" he,he...

ocenił(a) film na 9
profus6

Pixar to nie Dream Works, 4 części nie będzie.

ocenił(a) film na 8
Phea

Ej wcześniej nie zastanawiałem się nad tym faktem, braku ojca.

Phea

A jednak będzie :)

ocenił(a) film na 9
klaudia_161

No a teraz i nawet piąta część powstanie.

profus6

..tym wlasnie mozna wytlumaczyc przywiazanie Andy'ego do Chudego- stal sie on jego wzorem mezczyzny zamiast ojca ktorego nie mial i to by tlumaczylo dlaczego tak ciezko mu bylo sie rozstac z zabawka ^^

ocenił(a) film na 9
adler666

Kiedyś z kolei przeczytałem, że Chudemu tak bardzo zależało na byciu ulubioną zabawką Andy'ego, bo dawniej należał do jego ojca, który mógł być podobny do młodego Andy'ego. Szkoda, że tego jakoś nigdy bardziej nie rozwinięto, ale w trzeciej części i tak ten watek by się zapewne nie zmieścił. W czwartą część jakoś nie wierzę, że powstanie, choć z pewnością byłaby świetna :P.

ocenił(a) film na 10
speiderman

Ogólnie w bajkach disneya bardzo często pojawiają się niepełne rodziny. Swoją drogą ciekawe dlaczego ... Informację, że Chudy był zabawką ojca Andyego też gdzieś słyszałam, może się ona nawet pojawia w filmie. Muszę znowu obejrzeć poprzednie części :)

ocenił(a) film na 9
aanciia

Nic takiego nie pojawia się w filmie, ogładałem niedawno wszystkie części.

ocenił(a) film na 9
aanciia

Przy reklamowaniu zabawek na wzór filmowych (także pudełka) Lasseter wspomniał, że Chudy ma pudełko z lat 50, gdy kupił go ojciec Andy'ego.

ocenił(a) film na 10
profus6

Ludzie co wy tak bardzo naginacie fakty . Czwartej części nie będzie a ojca Andyego nie było i nie będzie . Spytajcie się jeszcze kto zrobił Chudego i inne zabawki jeśli nie chcecie się nudzić

ocenił(a) film na 9
Darkadi15

Cóż, w innej wersji scenariusza Buzz miał trafić do fabryki w której go stworzono :P.

ocenił(a) film na 9
speiderman

Nie wiem czy 4 część będzie, ale strasznie bym chciała:D

ocenił(a) film na 10
zorija

Dziwnie się czuję wiedząc, że 4 nie będzie, trójka była naprawdę świetna i wróciły wspomnienia z dzieciństwa ;).

ocenił(a) film na 8
Darkadi15

A jednak...

profus6

Myślę że jego ojciec to wojskowy i jest na służbie w Iraku :D 4cześći nie będzie, ale gdyby była, pewnie ojciec i tak by się nie pojawił

ocenił(a) film na 8
zlosnica_10

ej, nie gadajcie, nie kombinujcie... może po prostu biedaczek pracuje ciężko, bo jakoś nie widać, żeby mama Andyego coś robiła : rodzinę utrzymuje :)

ocenił(a) film na 10
profus6

W 1. części był mało znaczącą postacią , a za jego wyrenderowanie Pixar zapłaciłby wielką cenę .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones