PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=172884}
7,2 149 246
ocen
7,2 10 1 149246
8,3 34
oceny krytyków
Toy Story 3
powrót do forum filmu Toy Story 3

Mam 34 lata i za kazdym razem placze na tym odcinku :) Uwielbiam Toy Story,moj syn zaczal ogladac jak mial 3 latka,teraz ma 13 :) Czołowe miejsce na półce :) Ciagle do tego wracamy,nawet moj maz sie poplakal... I nie myslcie,ze beksy z nas,to jest poprostu kino kultowe!

ocenił(a) film na 9
CatBlack

tez mnie wzrusza :) a w dodatku kocham Pana Bulwę i Rexa !! ;) <3

CatBlack

Nie płakałam, acz wzruszyć mnie wzruszyło :) Czekam na niedzielę, żeby znowu obejrzeć na hbo o 15 :)

ocenił(a) film na 9
CatBlack

Eh mam tak samo.
Toy story 1 i 2 ogladalam jako dziecko, to byla chyba jedna z moich ulubionych bajek.
Dlatego teraz kiedy "doroslam" z wielka przyjemnoscia patrze na Toy story 3, chyba najbardziej przypadla mi do gustu,
bo czuje sie jak Andy ktory wyrusza w daleka podroz.
Za kazdym razem placze przy scenie gdy rozstaje sie ze swoimi zabawkami i odjezdza w nieznane
(choc obiecuje sobie ze trzeba przeciez spowazniec i ze juz wiecej nie bede).
Wtedy i ja zegnam sie ze swoim cudownym dziecinstwem, do ktorego nigdy juz nie wroce.
I jak tu nie plakac?

atlide

Dobrze, że możemy wracać do naprawdę dobrej kontynuacji z dzieciństwa, poniekąd przez chwilę dzięki temu można się cofnać w czasie, toy story 1 nadal trzymam na vhs, pozdrawiam.:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones