PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=831}
7,2 119 567
ocen
7,2 10 1 119567
8,0 26
ocen krytyków
Toy Story 2
powrót do forum filmu Toy Story 2

Witam,
Wstyd się przyznać, ale nie oglądałam ani jedynki ani dwójki, mam pytanko czy mogę zabrać na ten film 3,5 letniego synka. Nie ma tam jakichś scen których mógłby się wystraszyć? Czy fabuła jest Waszym zdaniem do ogarnięcia przez takie dziecko?

ocenił(a) film na 9
film_lubie

Mam 18 lat, pamiętam jak oglądałem jedynkę w przedszkolu i nie bardzo ogarniałem ;P. Od 6 lat dajmy na to wg mnie.

film_lubie

ja oglądałam mając gdzieś ok 8-9 lat ^^ teraz mam 24 :P
hmm, w sumie to nie wiem, czy 3,5 letnie dziecko to ogarnie, zależy, sprawa indywidualna, ale wydaje mi się że, jeszcze za mały jest.

film_lubie

Co wy gadacie:P zabieraj dzieciaka, będzie miał świetną zabawę:)

film_lubie

To zależy od dziecka.
Nie ma żadnych scen, których dziecko może się wystraszyć. Ale dziecko w tym wieku raczej nie będzie potrafiło zrozumieć fabuły. Ja miałem 5 lat jak obejrzałem i w tedy wszystko rozumiałem. Jednak 3,5 roczne dziecko musiałoby by obejrzeć film kilka razy zanim zrozumie. Jeśli jednak nie zależy dziecku na fabule, tylko na dobrej rozrywce dla dzieci, to śmiało, świetny film.

ocenił(a) film na 8
czarek_k

No :D
Na pewno rozumiales teksty typu: ''jestem zonaty, jestem zonaty...'' czy ''niewykorzystane sceny''

film_lubie

Tak, nadaje sie. Bardzo sie dnadaje. Moj syn am teraz 4,5 roku a pierwszy
raz ogladal jak mial 3 i do tej pory jest wielkim fanem i oglada 1 lub 2
czesc, przynajmniej raz wtygodniu. Teraz dorwal sie do gry Toy Story mania
i czeka Ta film Toy story 3. Ulubona zabawka to Buzz astral, posciel w Toy
story, i oczywiscie zastawa tez :)

Polecam, nawet doroslym.

film_lubie

Z kolei ja nie polecam. Oglądałam tą bajkę jak miałam około 8-9 lat i w pewnych chwilach się bałam, a muszę dodać, że nie jestem strachliwa :) Uważałabym więc z z zabieraniem takiego maluszka na tą bajkę.
Pozdrawiam :)

użytkownik usunięty
film_lubie

dzieci świetnie rozumieją świat jeszcze nie mając roku :P obserwują relacje ludzkie i znacznie szybciej rozumieją zaczną część słów jeszcze kiedy nie potrafią mówić ;)
nawet jeśli dziecko się będzie gubić w fabule, to i tak zawsze możesz powiedzieć mu na bieżąco co się dzieje, albo czy rozumie.
w filmie nie ma dużej ilości trudnych słów. a z akcji która tam się dzieje, dialogi powinien zrozumieć bez większego problemu. mimo to lepiej było by chyba zacząć od pierwszej części bajki ;D
bajka na pewno się spodoba, już przez sam fakt, że jest stworzona w łatwej do obioru postaci graficznej ;D do tego te "poruszające się i mówiące zabawki"
ale jeśli Twój synek nie interesuje się telewizją i raczej nie lubi siedzieć przed nim i oglądać bajek, to może lepiej by było jednak kupić/wypożyczyć ilustrowaną książeczkę ;) i z nim przeczytać

hmmm... film nie jest straszny, scena z dziwnymi zabawkami u tego dzieciaka z czaszką na koszulce może go przestraszyć, bo tam zabawka jedna ma ludzką głowę bez oka i łapy pająka, czy jakoś tak. Jak byłem mały to oglądałem ale średnio ogarniałem

Zilla

A mój syn dzięki temu zrozumiał, że nie można źle traktować zabawek i ich niszczyć (A tak na marginesie to bylo w Toy Story 1).
W dalszym ciągu twierdze że jest to film dla 3,5 letniego dziecka.

ocenił(a) film na 10
Zilla

Emm... Sid był w 1 części.

ocenił(a) film na 10
film_lubie

A oglądała pani 3. część ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones