PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=831}
7,2 119 567
ocen
7,2 10 1 119567
8,0 26
ocen krytyków
Toy Story 2
powrót do forum filmu Toy Story 2

Buzz - Dubbing

ocenił(a) film na 10

Jak się ogląda w niedużym odstępie czasowym to słychać różnicę w głosach Buzza.
Czy ktoś wie dlaczego głosu Buzza nie podkładał w dalszym ciągu Tomasz Konieczny?
Czy to tylko ze względu na koneksje rodzinne była ta podmianka?

ocenił(a) film na 8
Butcher_fl

też to zauważyłem, akurat dzisiaj w tv leciała jedynka to obejrzałem i się zdziwiłem i rozczarowałem, nie podobał mi się jego głos :(

Heller1304

Jaki spostrzegawczy troll.
Biedactwo się rozczarawało. Tylko się nie popłacz.

ocenił(a) film na 8
Mowiacy_do_reki

Łeeeeeeeeee Buuuuuuu cytat żeby nie było ;x

Heller1304

Twój własny. haha. Dzięki, ułatwiasz sprawę.

ocenił(a) film na 8
Mowiacy_do_reki

nie to był akurat twój cytat hejterze no ale jak sie masturbuje dzień w dzień w dzień przy pedalskich zespołach to ja się nie dziwie że rozumek odmawia posłuszeństwa xDD

Heller1304

Totalny szał. Mam polew, jak nie wytrzymujesz. xdxdxdx. Znowu się ośmieszyłeś.

ocenił(a) film na 8
Mowiacy_do_reki

już się tak nie dowartościowywuj tym xdxddxd bo ci to nie wychodzi żałosny hejterze ;x

Heller1304

Musiałbym być tobą. Hejterek, powtarzasz to i powtarzasz, bo wiesz, że ty nim jesteś xdxdxdx

ocenił(a) film na 8
Mowiacy_do_reki

haha kto jak to ale twoje żałosne taktyki już się nie zdają ! Wiesz że tylko zaśmiecasz większośc dyskusji na FW?

Heller1304

Nie, to ty zaśmieczasz, w końcu to ty zaczepiasz innych tylko po, żeby leczyć kompleksy, a potem wyszukujesz ich tematy. Już dzisiaj chyba twój psot pokazujący, że masz dość. A ja mam ubaw z ciebie.
A jak nazwiesz swoje posty o lodach, masturbacji i ped..., skoro moja taktyka jest żałosna?

ocenił(a) film na 8
Mowiacy_do_reki

Ooo to teraz cię zagnę Kogo ja niby zaczepiam no kogo > Ty chyba wszystkie fora na FW zhejtowałeś i każdą niewinną osobę sorry ja nie jestem tobą ;x przyznałeś się do tego to teraz wyjdź stąd ;x

Heller1304

Kogo? Haha, Dziesięc razy to już pisałem, a dopiero teraz, już w totalnej desperacji (szósty twój post pokazujący, że masz dość, czegoś, co sam robisz) zadajesz głupie pytanie. No kogo zaczepiasz? Ty mnie zaczepiłeś, a jak ci się postawiłem, to zacząłeś szukać moich postów i je komentować. Więc to ty cały filmweb zhejtowałeś, żałosny frajerze.
"przyznałeś się do tego to teraz wyjdź stąd ;" Totalny szał, masz już kompletnie dość, a ja mam z ciebie polew.
Nie jesteś mną, bo jesteś trollem. Każdą niewinną? A to mnie rozbawiłeś.

ocenił(a) film na 8
Mowiacy_do_reki

Haha twoja żałosna taktyka opiera się na - nie jesteś mną bo jesteś trollem albo nie jestem tobą bo gdybym był to nie byłbym hejterem .. to cała twoja filozofia, teraz próbujesz mi w mówić (jak zwykle z resztą ) że ja to zaczałęm, weź ty naprawdę jesteś żałosny ;x

Heller1304

Dziwne, bo wydawało mi się, że na tym polega twoja taktyka. Oprócz tego, na wyszukiwaniu czyichś postów.
Ty cały czas nazywasz mnie hejterem, bo ty nim jesteś. To nie jest moja taktyka, tylko prawda o tobie. O, koniec deb... postów? Teraz pseudomerytoryczne posty z kłamstwami?
Filozofia? Chyba za trudne słowo dla ciebie, bo nawet źle go uzyłeś.
Haha, czyli w końcu znowu piszesz, że to ja zacząłem. Dobre sobie.
Weź, weź, weź, ;x;x;x;/

ocenił(a) film na 8
Mowiacy_do_reki

You silly ;x

Heller1304

wow, angielski. Zero pomysłu. Ośmieszaj się dalej.

ocenił(a) film na 8
Mowiacy_do_reki

Wyślij mi swoje zdjęcie bo chcę sobie zrobić kanapkę z pasztetem!

Heller1304

Naprawdę, teksty z podstawówki. Jakbym był na twoim poziomie umysłowym - niedorozwój - to by mnie to ruszyło.
O, zdjęcie. Haha, desperacja. Może jesteś homo?

ocenił(a) film na 8
Mowiacy_do_reki

you very very silly!

Heller1304

Wow, ale angielszczyna. Cóż za ripsota.

ocenił(a) film na 8
Mowiacy_do_reki

haha wiedziałem że cię tym zagnę ;x

Heller1304

Haha, ale masz radość, a ja sobie jaja z ciebie robię.

ocenił(a) film na 8
Mowiacy_do_reki

haha wiedziałem że po tym polegniesz ;x

Heller1304

Czyżbyś już stracił kontakt z rzeczywistością? ;x;x;;

ocenił(a) film na 8
Mowiacy_do_reki

a tymi z tymi swoimi ;x;xxx;; już dawno straciłeś kontakt xD

Heller1304

Ja sobie z ciebie jaja robię, a ty brniesz.

ocenił(a) film na 8
Mowiacy_do_reki

ha ha co za hardcor! chyba źle wycelowałeś albo już straciłeś kontakt z rzeczywistością xD

Heller1304

Dziecinny komentarz. Sam się ośmieszasz.

ocenił(a) film na 8
Mowiacy_do_reki

dziecinny troll dziecinny post to tylko się cb tyczy

Heller1304

Papuga, nie masz pomysłów, a ja mam polew.

ocenił(a) film na 8
Mowiacy_do_reki

i znowu ;x

Heller1304

Masz dość? Haha ;x;;x

Mowiacy_do_reki

Wow, gratki. Nie wiem czy to przypadkiem nie było zainscenizowane, ale jeśli nie - to była najbardziej żałosna wymiana zdań na filmwebie jaką miałem nieszczęście czytać. Mam nadzieję, że po tych czterech latach trochę się ogarnęliście, Panowie.

ocenił(a) film na 10
Heller1304

Mi się podobał !!!

ocenił(a) film na 10
Lukasz_Maj_1731

Sorry jednak nie .

ocenił(a) film na 8
Butcher_fl

Drodzy forumowicze! Mam przyjemność ogłosić iż ja i mój kolega troll (i hejter) tj. Mowiacy_do_reki, doszliśmy w końcu do porozumienia i uzgodniliśmy, iż nie będziemy już więcej zaśmiecać tego ani żadnego innego forum na FilmWebie, dziękujemy wszystkim za uwagę i przepraszamy z kłopot :)

Heller1304

Haha, ale beka, jak zwykle ci się pomyliło i nie napisałeś prawdy, że jesteś trollem i hejterem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones