PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10012459}

Toskania

Toscana
5,2 5 348
ocen
5,2 10 1 5348
Toskania
powrót do forum filmu Toskania

Jeśli reżyser w tym również i scenarzysta myślał, że pojedzie do Toskanii i nakręci kilka ładnych widoczków czyniąc tym samym film atrakcyjnym, to grubo się przeliczył. Narracja ściele się po trupach, aktorzy męczą ekran swoją obecnością, a całości brakuje porządnego szlifu wytwornego reżysera. Film jest koszmarnie słaby i nie daje wiedzom absolutnie niczego nowa. Przy „Pod słońcem Toskanii”, czy „Dobrym Roku”, Toskania powinna zostać schowana głęboko w piwnicy, gdzie nikt jej nie znajdzie.

ocenił(a) film na 3
Indy_6

Zgadzam sie z opina, Z ekranu wieje nuda a do tego glowny aktor byl "drewniany" nie przekonal mnie do siebie. Nawet widoki nie byly dla mnie rekompensatą.

ocenił(a) film na 2
kinomaniak_1211

Główny aktor niestety bardzo słaby. Film nie ma nawet porządnego color-gradingu o muzyce budującej klimat już nie wspomnę.

ocenił(a) film na 3
Indy_6

Ten film przypomina mi inny bardzo slaby i naciagany o Toskanii pt. 'Made in Italy" , tam tez głowny aktor ( Liam Neeson ) zagrał wdowca ,ktory rozpacza po utracie zony. Porażka !

ocenił(a) film na 8
Indy_6

Nie zgadzam się. To kino tanie. Niskobudżetowe. Jest takie ile zapłacili. Sceny z kuchni w Danii fajne, w Toskanii przaśne. Film jak film. Nudny. Ale można zobaczyć jak wyglada pomidor i vespa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones