PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10012459}

Toskania

Toscana
5,2 5 348
ocen
5,2 10 1 5348
Toskania
powrót do forum filmu Toskania

Jeśli lubicie dobre jedzenie, piękne krajobrazy i naprawdę słabe love story w tle to serdecznie polecam.
Jeśli zaś lubicie ciekawy, dynamiczny, kreatywny i dobry scenariusz oraz kreacje postaci to stanowczo odradzam.

Generalnie scenariuszowo film ten plasuje się gdzieś pomiędzy rozgotowanym makaronem a flakami z olejem.

Popatrzyłem sobie na piękną Toskanię, pośliniłem się na widok dobrego jedzenie - to tyle ile wyniosłem z tego seansu.

ocenił(a) film na 5
chrzanowsky

Gordon Ramsey z rwą kulszową albo zerwanym ścięgnem Achllesa - dodam dla porządku, bo jakoś ten sztywny sposób chodzenia glownego zwrócił moją uwagę.

ocenił(a) film na 4
chrzanowsky

W punkt!

ocenił(a) film na 9
chrzanowsky

Czytając Twoją recenzję, mam wrażenie, że jesteś zwolennikiem Jamesa Bonda/ kina akcji. Kino to nie wyłącznie adrenalina, napięcie i fabuła. Film, to również obraz, emocje związane z estetyką i samym przekazem. Dla mnie film bliski estetyce Luci Guadagnino...,film, do którego ma się ochotę wrócić, kontemplować, czytać..i chłonąc klimat wielokroć.

ocenił(a) film na 4
justyna_krupnicka

Jakbyś czytała ze zrozumieniem to łatwo wywnioskować, że chodzi o miałkość postaci i totalnie nie interesująco napisane postacie.

justyna_krupnicka

Dokładnie i w punkt :) ja mam wrażenie, że forum na filmweb jest tylko dla malkontentów. Mnie się film podobał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones