PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=602101}
7,9 102 296
ocen
7,9 10 1 102296
7,5 57
ocen krytyków
Top Gun: Maverick
powrót do forum filmu Top Gun: Maverick

Ogólnie rzecz biorąc nie liczyłem , że film wzbudzi we mnie aż tak pozytywne emocje. Początek jest troszkę powolny, ale powiedzmy, że jest to dość zrozumiałe, gdyż musimy głębiej poznać motywacje oraz rozterki bohaterów - o dziwo, dram nie ma zbyt wiele, co niezmiernie mnie usatysfakcjonowało. Stosunki Mavericka z Penny bardzo ciepłe, ale nie przesadzone w aspekcie melodramatycznym.
Sceny batalistyczne świetnie zaaranżowane: czuć w nich ciężkość misji oraz żmudną prace , która musza wykonać piloci. Nie zabrakło również kilku scen typowo gagowych, lecz są tak sprawnie wplecione, aby z powodzeniem rozładowywać napięcie, co potwierdzają systematyczne , pozytywne rekacje widzów na sali kinowej - przynajmniej u mnie.
Pojawia też kilka sympatycznych smaczków z przeszłości :)

Naprawdę bardzo fajnie się bawiłem i polecam wybrać się na seans.

ocenił(a) film na 7
Cannibal3

Nie wydaje mi sie, zeby początek filmu byl szczegolnie powolny, wedlug mnie mial odpowiednie tempo, fajnie przedstawial bohaterow i wprowadzal w opowiesc.

Alex_de_Large

Dlatego napisałem, że troszkę powolny :) Mimo wszystko masz rację, jest to uzasadnione :)

ocenił(a) film na 8
Cannibal3

Wstyd przyznać ale jestem przed 50 a przed pójściem do kina jarałem się jak dziecko.Potem euforia,gęsia skórka i łezka też się pojawiła.Dla mnie absolutny sztos.Synowi dałem zadanie przed filmem aby obejrzał jedynkę.Po obejrzeniu dwójki tym był tak samo zachwycony.

Silence_8

Ja się przyznam, że byłem na seansie dwa razy. Podobało mi się bardzo. Jestem troszkę młodszy, gdyz mam 30 lat, lecz ja równiez czułem nie lada nostalgię podczas śledzenia tego widowiska :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones