PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=602101}
7,9 102 296
ocen
7,9 10 1 102296
7,5 57
ocen krytyków
Top Gun: Maverick
powrót do forum filmu Top Gun: Maverick

Najlepszy film 2022

ocenił(a) film na 10

Po kilku minutach w kinie było widac że to będzie świetny film. W ogole nie ma przestojów, nie nudzi. W porównaniu z innymi nowymi filmami ten jest po prostu najlepszy. Bardzo dobry scenariusz i gra aktorska a do tego znakomita muzyka. Świetny głowny motyw. Wszystko zrobione w stylu lat 80. Teraz mamy mode na odgrzewanie starych formatów i większości przypadków są to klapy. Tutaj jest odwrotnie. Film lepszy niż poprzednik. Udana kontynuacja po 36 latach. To chyba jakis rekord. Ludzie wychodzili z kina zachwyceni. Polecam.

ocenił(a) film na 7
Marcin5800

Film z 1986 roku jakich było pełno, tutaj w nowym wydaniu. Scenariusz niemal ten sam, muzyka niemal ta sama, postacie nowe, ale jakby kopie postaci z pierwowzoru.

ocenił(a) film na 5
Marcin5800

Dowcipnis z Ciebie :D

ocenił(a) film na 10
aronn

Pokaż mi lepszy film z tego roku.

ocenił(a) film na 5
Marcin5800

He,he,10 na glowe upadles chyba,gra aktorska bardzo przecietna,watek milosny mega sztucznie pokazany,papierowe postacie plus pompatyczny patos,jedynie sceny powietrzne ratuja.Nawet ta cala ekipa co ja szkolil bez wyrazu(charakteru).

ocenił(a) film na 5
aronn

Lepsze,choc ocenilem maksymalnie na 7 z rozrywkowych oczywiscie to nowy Batman i Predator.Mega slaby rok,takie czasy.

ocenił(a) film na 10
aronn

Dla mnie najlepszy film w tym roku to daje 10. Nic lepszego nie widziałem .

Tego Batmana oglądałem w domu na trzy podejścia bo strasznie długi i męczący. Do tego beznadziejny pomysł z tym mrokiem itd Miało to zrobić klimat a sprawia zs film jest ciezki w odbiorze. W tym temacie moje zdanie jest niezmienne od lat- nikt nie przebije trylogii Nolana

ocenił(a) film na 5
Marcin5800

Nie przebije to fakt ale technicznie ten film sie jakos broni.To,ze dla Ciebie najlepszy w tym roku to nie jest podstawa by dawac od razu 10,pomijajac,ze on nie jest doskonaly.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones