PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=602101}
7,9 102 242
oceny
7,9 10 1 102242
7,5 57
ocen krytyków
Top Gun: Maverick
powrót do forum filmu Top Gun: Maverick

2 lepsza od 1

ocenił(a) film na 9

To chyba pierwsza taka sytuacja gdzie 2 część jest lepsza od pierwszej części oczywiscie to moja subiektywna opinia :)

ocenił(a) film na 10
awangarden

Ojj, ciekawe zdanie wyjściowe do gorącej dyskusji. Zgadzam się że "Maverick" jest lepszy od "Top Gun" , ale to nie pierwszy taki przypadek. Lepsze kontynuacje moim zdaniem : "Terminator 2 : dzień sądu" (chociaż klimat jedynki jest cudowny i w sumie T1 i T 2 to dwa różne filmy to jednak wolę dwójkę), "Obcy : Ostatnie starcie"(pierwszą część Obcego widziałam raz, drugą - kilkanaście razy), "Zabójcza broń 2,3,4" (jakoś 3 i 4 podobają mi się najbardziej, ale w dwójce jest scena z Murtaugh na zaminowanym kiblu która jest jedną z moich ulubionych ), "Men in black 3 " - no kocham część trzecią, głownie ze względu na podróże w czasie i postać Griffina. Jedynka to miłe wprowadzenie, dwójka ujdzie, a trójka mnie zachwyciła ;). Chyba póki co to "Szklaną pułapkę 1" cenię najbardziej, ale przez długi czas najbardziej lubiłam trójkę, w Nowym Yorku ;) To tak na szybko przykłady kontynuacji które moim zdaniem są lepsze niż pierwsze części ;).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones