PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=866841}

To nie wypanda

Turning Red
6,9 29 144
oceny
6,9 10 1 29144
7,4 34
oceny krytyków
To nie wypanda
powrót do forum filmu To nie wypanda

Scena po napisach

ocenił(a) film na 7

Ludziom, którzy będą ten film oglądać w kinach napiszę, że nie wypanda wychodzić z seansu wraz z pojawieniem się napisów. Po nich jest jeszcze krótka scenka

lew890

Warta pozostania? Zabawna? Wymowna? :)

ocenił(a) film na 7
SlighterPiper

Bardzo króciutka, niewiele wnosi, ale filmy jednak zawsze warto oglądać do końca

SlighterPiper

Trwa może 6 sekund. Takie sobie.

ocenił(a) film na 7
Anna_Sandstorm

no to 6 sekund na kilka minut to marnowanie czasu

lew890

teraz mi to piszesz jak ja już w domu!

ocenił(a) film na 7
Wookie_LG

Nie warta zostania ta scenka była, bardzo głupia.

aaggunia

luz, sobie śmieszkowałem ;)

ocenił(a) film na 8
Wookie_LG

No właśnie.,, ja już po seansie..:((

lew890

Ogólnie nie rozumiem dawania tych scenek na końcu filmu, po napisach,które czasem trwają 10 min. Nikt tyle czekać nie będzie, ponadto czuje się dyskomfort, gdy obsługa chce sprzątać salę i się patrzy. Nie wiadomo też nigdy, czy coś będzie czy nie. Może powinien być jakiś delikatny sygnał, np. przy starcie napisów, że jeszcze coś będzie, i pokazana scena 20 sekund potem?

ocenił(a) film na 7
Anna_Sandstorm

Oglądając film w internecie można sobie ułatwić przewijając napisy do końca, ale w kinach jak najbardziej czekanie na sam koniec może być problematyczne.

ocenił(a) film na 7
lew890

takie dodatkowe sceny są standardem w produkcjach animowanych za gruby hajs, więc to nie jest żaden nius, ale proszę was nie róbcie wiochy siedząc w tym kinie kwadrans po seansie jak byście chcieli ostatnie soki wycisnąć z hajsu zapłaconego za bilet, dodatkowe sceny szybko lądują na jutubie
https://www.youtube.com/watch?v=gjgSUdt_HGU

ocenił(a) film na 7
lew890

Zostałem z bratem w kinie, wszyscy już wyszli i zaczęli kino sprzątać, wyłączyli projektor i pani powiedziała, że już nic nie będzie XD. Pierwszy raz mam taką sytuację, że nie puścili filmu do końca.

lew890

Ja jako jedyny na sali zostałem na scenie po napisach. Gdy chcieli już sprzątać salę.
Widać reszcie się nie chciało czekać.
Choć ogólnie to ta scena nic nie wniosła.
Dużo więcej wnoszą niektóre sceny po napisach w filmach Marvela.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones