PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=536768}

Tożsamość

Unknown
7,2 125 717
ocen
7,2 10 1 125717
5,5 11
ocen krytyków
Tożsamość
powrót do forum filmu Tożsamość

Zwróciliście uwagę na polski akcent w filmie? Mianowicie chodzi mi o plakat, który znajduje się przy wejściu do klubu, scena tuż po zderzeniu z tramwajem. Dokładniej kiedy gośc, który ich ściga zawraca widząc, że nie ma szans na wejście.

Baphomet

"Popolski show" ?

ocenił(a) film na 7
Baphomet

Co za spostrzegawczość. ;)

mykhaylo

Tak, chodzi o Der Popolski Show czyli (podobno) całkiem udany kabaret, który z dystansem nabija się z Polaków (ponoć nieźle im to wychodzi, nawet Polacy się z tego śmieją). No, ale polska flaga jest ;-)

ocenił(a) film na 7
Baphomet

Czytałem o tym kabarecie. Jest tak jak mówisz. Ciekawe czy są jeszcze jakieś akcenty, które nam umknęły.

ocenił(a) film na 8
mykhaylo

Berlin leży 60 km od polskiej granicy, nie da się zrobić filmu z akcją w Berlinie bez polskich akcentów ;)

ocenił(a) film na 4
Baphomet

Podbijam, bo faktycznie ciekawostka warta uwagi.

ocenił(a) film na 8
Baphomet

faktycznie rzuciło się w oczy

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Baphomet

również widziałam ;)

Baphomet

swoją drogą ktoś wie jaka muzyka leciała gdy weszli do klubu?

ocenił(a) film na 8
Fornettka

Oryginalny kawałek to: New Order - Blue Monday. W filmie użyto jakiegoś remixu, których jest od groma. Powodzenia w szukaniu życzę. :)

RITI

dzięki, ten miks mnie nawet średnio interesuje chodziło mi właśnie o oryginał pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 8
Baphomet

Zapraszam na stronę stworzoną dla tych którzy wyłapują polskie smaczki w zagranicznych filmach www.polskiemotywyfilmowe.com

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones