PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=536768}

Tożsamość

Unknown
7,2 125 718
ocen
7,2 10 1 125718
5,5 11
ocen krytyków
Tożsamość
powrót do forum filmu Tożsamość

Oglądam

ocenił(a) film na 3

Początek bez sensu. Kto z Was będąc w obcym kraju spuszcza z oka paszport i inne dokumenty? W centrum Berlina nie ma zasięgu. Pooglądam jeszcze trochę, ale na razie kicha.

ocenił(a) film na 3
kulizz

.
Facet, który jest pierwszy- a najwyżej drugi - raz w Berlinie, mówi do dziewczyny, która jeździ po mieście jako taksówkarz:"daj kluczyki" I tak dalej...
Potem jest tylko gorzej.
Szkoda, bo Liam Neeson to niezły aktor, ale ostatnio gra w nędznych filmach.Żal.

ocenił(a) film na 8
kulizz

Ten temat i Twoje wypowiedzi to jeden wielki żal ;)

ocenił(a) film na 8
Azirafael

zgadzam się z tobą. Liam Neeson to wyborny aktor do tego filmu. Poza tym on ma bardzo fajne filmy.

użytkownik usunięty
kulizz

Gimbusy i ten wasz cały "ŻAL", rzygać się chce od tego "żalu"

kulizz

Walizkę mógł zostawić, ale fakt dokumenty raczej trzyma się przy sobie, telefon mógł mieć w roamingu który nie był wykupiony/ustawiony :) tak co do szczegółów, poza tym film nie jest taki zły

ocenił(a) film na 6
kulizz

A fakt że gość w takich tarapatach ze zgubionym paszportem wogóle nie myśli że jest coś takiego jak ambasada która ma bazę danych wszystkich wydanych paszportó wraz ze zdjęciami? Film ma dziury ale ogólnie swoją rolę rozrywkową spełnia. 6/10.

ocenił(a) film na 8
FreeJazz

Ambasada wedle tego co było słychać w filmie była zamknięta 'do poniedziałku'.

ocenił(a) film na 7
kulizz

Film ma dziury - brak zasięgu też mnie zdziwił, już lepiej by było gdyby telefon mu się rozładował ;] Jednak trzyma w napięciu, ma dobrą obsadę, akcja toczy się szybko i miło się ogląda 7/10

ocenił(a) film na 7
matyliano

Hehe mnie również akcja z telefonem rozbroiła, do tego bez sensu początek jednak konieczny aby akcja mogła się rozwijać. Trzeba przyznać ze film ogląda się sprawnie, nie nuży dla mnie to mocna 7.

ocenił(a) film na 8
matyliano

Jest jeszcze coś takiego jak roaming, który w przypadku zmiany kraju często wrzuca jakieś gówniane sieci sam. Mnie np. w Czechach i to kawał od granicy przypadkiem złapała słowacka, a nie czeska sieć i z zasięgiem był problem. Już nie wspomnę o tym, że np. PLAY lubi gubić sygnał w Krakowie, który jednak jakąś wiochą nie jest.

ocenił(a) film na 7
kulizz

jak by każdy film miał być zgodny z rzeczywistością to połowa z powstałych była by fikcją ;) to tak jak by czepiać się że w LOTR są orki przecież one nie istnieją :D :D

ocenił(a) film na 10
kulizz

Ten film jest jednym z moich ulubionych, dlatego że historia w nim opowiedziana jest pełna zwrotów i nic nie jest oczywiste. polecam ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones