PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=536768}

Tożsamość

Unknown
7,2 125 718
ocen
7,2 10 1 125718
5,5 11
ocen krytyków
Tożsamość
powrót do forum filmu Tożsamość

Ernst Jürgen

ocenił(a) film na 7

Skąd Ernst Jürgen wiedział, że Rodney Cole nie jest przyjacielem Martina Harrisa? Czy wywnioskował to na podstawie tej krótkiej rozmowy telefonicznej? Czym zdradził się Cole? Czy chodzi o to, że w Lipsku nie ma Hochschule für Technik? A może w ogóle nie chodzi o rozmowę telefoniczną?

użytkownik usunięty
vagatrotter

Nie tylko w filmach wieloletnia praca, ale przede wszystkim instynkt i przeczucie są wśród pracowników zwiadu/wywiadu często głównym impulsem działań.

vagatrotter

--- S P O I L E R---







Mysle, ze stary agent znal to nazwisko. A Cole zdradzajac swoje prawdziwe personalia chcial go sprawdzic. Caly czas trzymal reke w pogotowiu, gotow siegnac po bron.

ocenił(a) film na 6
CyboRKg

To jedna z niedoróbek filmu,detektyw odkrył prawdę i nie powiadomił Neesona.Nieprawdopodobieństw jest tak dużo,że szkoda o nich pisać.Mimo to film obejrzałem bez wstrętu /większość tego typu filmów na to cierpi! /6/10

ocenił(a) film na 8
jacpod

Nie uważam tego za niedoróbkę, bo skąd niby Cole miałby nagle kontakt z detektywem. Jeśli główny bohater w międzyczasie dodzwoniłby się do 'kolegi' to pewnie sam ustawiłby się z nim na spotkanie, a nie podawał adresu detektywa. Bez sensu.

ocenił(a) film na 8
jacpod

Esbek zorientował się, że jego klient też jest zabójcą z tej siatki. Po co miałby go informować?

użytkownik usunięty
vagatrotter

coż za pytanie. Ernst dostaje bepośreni telefon od przyjaciela dr. Martina? nie jest to dziwne? dr. Martin raczej zostawiłby namiary na siebie i sam umówił z Colem. poza tym Cole twierdził że uczył na niemieckiej uczelni ale nawet nie potrafił poprawnie wymówić jej nazwy. trudno by agent Stasi się nie połapał, że facet ściemnia

ocenił(a) film na 7
vagatrotter

ja myślę, że podejrzane było to jak szybko zjawił się w Berlinie i że chciał przyjechać do niego za parę minut

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones