PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=181137}
6,3 12 637
ocen
6,3 10 1 12637
7,1 50
ocen krytyków
Titane
powrót do forum filmu Titane

To odpychający film, ale też niezwykle intensywny. Na wielu scenach po prostu odwracałam wzrok, bo ilość paskudności była dla mnie nie do wytrzymania. Jest w nim coś efekciarskiego, pomimo to nie można odmówić reżyserce, że potrafi wykreować atmosferę. Pewnie nie taką, w której chciałabym być choćby minutę dłużej. Zapamiętam go na długo, chociaż chyba wcale nie chcę.
Jest w nim o akceptacji lub jej braku, tęsknocie za rodziną i tak dalej. Tylko już ohydniej prawdopodobnie nie da się o tym opowiedzieć.

AutorAutor

Nie no nie żartuj, ta żenująca scena z Diaz ma się nijak do tej z Titane.

AutorAutor

Nie no nie żartuj, ta żenująca scena z Diaz ma się nijak do tej z Titane.

ocenił(a) film na 5
AutorAutor

Wybacz, dodawanie komentarzy na filmwebie trudna sztuka.

lstasiuk11

To nie jest debiut. Wcześniej powstał film Mięso. Gorąco polecam.

ocenił(a) film na 5
cargante

Nigdzie nie pisałem, że jest.

AutorAutor

Ty nie, Istasiuk tak napisał. Jemu odpowiadałem.

ocenił(a) film na 5
cargante

Ok:-)
https://www.youtube.com/watch?v=40eqoQHJU_E

ocenił(a) film na 6
lstasiuk11

stosunek z autem... oczywiście tylko w tej konkretnej filmowej rzeczywistości czyli na całą resztę też trzeba by przymknąć oko jako na produkt wyssany z brudnego palca

Agatonik

Chciałam zabrać się za ten film ale zrezygnuję po tym co przeczytałam.
Moim zdaniem szokowanie dla szokowania to desperacja, bo już nie ma innego pomysłu by wywrzeć wrażenie..

ocenił(a) film na 6
Rajwant

Może jednak spróbuj - jakbym go jeszcze raz miała ocenić, to dałabym więcej. Wraz z upływem czasu nabiera pewnej wartości.

Agatonik

Taki Janusz Palikot filmowego świata.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones