PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=453445}
6,7 232
oceny
6,7 10 1 232

The War Boys
powrót do forum filmu The War Boys

Film bardzo nierówny, ma fajnie pokazany wątek uczuciowy, dobrze zagrany i sfilmowany,
kilka świetnych dialogów, ale reszta tak durna i nieprawdziwa, że szkoda aktorów do
takiego gniota. Postępowanie bohaterów w wielu sytuacjach jest tak zaskakujące, że nie
potrafię zrozumieć ich motywacji, rola ojca napisana beznadziejnie, nawet Gallagher jej nie
uratował.

robinoc

Faktycznie, film trochę bez pomysłu. Zdaje się, jakby został nagrany tylko po to, żeby pokazać ten wątek miłosny... I ja go uwielbiam za ten wątek :) A reszta... Eee tam :).

ocenił(a) film na 5
robinoc

zgadzam się że film ładnie nakręcony, aktorzy dobrze dobrani ale całość bardzo przeciętne i fabuła mocno kuleje - już wątek miłości marty i jej młodocianego wielbiciela poprowadzony w zupełnie inny sposób, a jestem ciekawy twojej opinii nie uważasz że przesadzają w tych fabularnych skrótach w których w co drugim filmie starzy przyjaciele z dzieciństwa okazują się oboje gejami - wychodzi na to że w ogóle w takim wypadku nie należy szukać chłopaka wystarczy się rozejrzeć w gronie 5- 6 starych przyjaciół - bankowo masz tam swoja drugą połowę tylko jeszcze o tym nie wiesz - w jednym filmie to ujdzie ale jak widzisz kolejny z tak poprowadzoną fabułą to zastanawiasz się czy to jeszcze film fabularny czy juz bajka dla nastolatków, generalnie zachowanie bohaterów wypaczone i niezrozumiałe - tak jakby byli ćwierćmóżdzkami pozdro

ocenił(a) film na 6
ariel27

Jasne, że masz rację, ale w końcu nie każdy film z tej półki to Tajemnica BM, wręcz przeciwnie większość to nisko budżetowe produkcje i poziom scenariuszy też jest "niskobudżetowy", jakoś logicznymi płyciznami nikt się w produkcji nie przejmuje :-).
Z drugiej strony myślę, że te uproszczenia są wyrazem pewnych tęsknot za mocno "młodzieńczymi" latami gdy pewnie każdy miał jakieś fantazje czy niespełnione "podejrzenia" w stosunku do najbliższych kumpli. No i w końcu wielu młodym odbiorcom takie wątki sympatycznie się kojarzą, połączenie idealne, najlepszy przyjaciel, który staję się największą miłością. :-D
No cóż, na schematach i mrzonkach bazuje cały przemysł filmowy, niezależnie od "branży" filmu.
PS. Obejrzałem dziś argentyński film Solo, miło zaskakuje. Pzdr.

robinoc

Zdradź ,gdzie znaleźć Solo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones