PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710094}
6,8 44 555
ocen
6,8 10 1 44555
5,8 17
ocen krytyków
The Walk. Sięgając chmur
powrót do forum filmu The Walk. Sięgając chmur

Super <3

ocenił(a) film na 10

Film rewelacja! Na początku gdy usłyszałam od taty, że na ten film idziemy, to powiedziałam, że wolę iść na coś innego, bo to na pewno będzie nudne. Ale nie tylko główny bohater był super, to jeszcze inni bohaterowie byli super :DDD Nie wiem jak to inaczej opisać. A fabuła bardzo mi się również spodobała. Teraz ten film mnie zachęcił do nauki jazdy na monocyklu <3 A w IMAX 3D jeszcze lepiej się go oglądało <3333

Gepardzia_Natalia

Dorzuć jeszcze z 8 milionów emotek <333 i :D !!!!!!1111oneone.

ocenił(a) film na 10
malfred_10

Wybacz, nie panuję nad tym :P Jak coś mi się podoba to tak piszę :)

Gepardzia_Natalia

A ja obejrzałem film wczoraj wieczorem. Fabuła ciekawa, postać główna to taki typowy Francuz - irytujący dla mnie. Wyobrażałem sobie sam być tam to robiło mi się ciepło odrobinę na myśl chodzenia po rusztowaniu (chodzenie po linie nie myślałem bo nie umiem), gość miał jaja, podziwiam go. Z filmu dowiedziałem się, ze ktoś taki w ogóle się znalazł. Nie rozumiem co daje 3D tutaj bo 80% filmu to zwykłe naziemne sceny. A na górze, hmmm, może przez to, że już raczej nie mam lęku wysokości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones