PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=499007}
7,3 52
oceny
7,3 10 1 52
The Story of Bonnie and Clyde
powrót do forum filmu The Story of Bonnie and Clyde

Ta Bonnie na pewno nie bedzie tak piekna jak ta z 67r. Tamta miala niesamowita urode!

hupcio

To byl po prostu klasyk ;) Ogromnie mnie dziwi ze ktos chce nagrywac ponownie ta historie jeszcze w takim skladzie aktorskim ...Film byl naprawde swietny i szczerze watpie aby w tym dzisiejszym przepychu efektow specjalnych akcji na kazdym kroku moglo to trafic do kogos kto ogladal ten film z 67 roku ;) Klasykow sie nie odnawia i nie daje mu wspolczesnych efektow bo traci niestety caly urok ...No ale coz jesli bd mial okazje to na pewno obejrze "nowa" ich historie moze mnie milo zaskocza w co niestety watpie ;)

Darthalex

Masz racje, ze czesto tak jest, ze odgrzewany klasyk smakuje gorzej. Ale kazda regula ma swoje wyjatki:) Zobaczymy i ocenimy:)

hupcio

Po samej obsadzie widzę, że producenci nie podchodzą do tego filmu poważnie. Wystraszyła mnie już Hilary Duff, dobrze że do tego nie doszło, ale z drugiej strony... Thora Birch?! Nie ma już w Kalifornii pięknych i utalentowanych aktorek, czy żadna się nie pokusiła??? Czuję nosem katastrofę :(

midian

żenada to bedzie katastrofa czy moze byc cos lepszego od arcydziela z 67
i czy może być piekniejsza kobieta od Faye
Nie Nie

hupcio

Dokładnie. Zgadzam się z Tobą. Miała niesamowitą urodę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones