PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=781797}
5,4 1 411
ocen
5,4 10 1 1411
The Midnight Man
powrót do forum filmu The Midnight Man

Całkiem fajny film

ocenił(a) film na 7

Szkoda tylko, że kilka wątków wyłożyło scenariusz.

UWAGA SPOILER!

1. Alex i Miles rozpoczynają grę mimo, że kartka z jej zasadami jest przerwana w najważniejszym miejscu, które samymi słowami zwiastuje, że jest ona bardzo ryzykowna.

2. Kelly twierdząca, że bardzo dobrze zna historię Midnight Mana na siłę chce dołączyć do gry, po czym ginie jako pierwsza, bo w zasadzie... nie wie co robić i wpada w panikę.

3. Kelly gaśnie świeca, której jej przyjaciele nie potrafią zapalić (mimo, że oboje mają palące się świeczki...), wiec postanawiają razem poszukać zapałek i pozostawić dziewczynę samą sobie. Nie dość, że tempo poszukiwań jest żenujące, to Alex i Miles znajdują jeszcze czas na pogawędkę z przybyłym do domu doktorem, który ni stąd, ni zowąd stwierdza, że dziewczynie nie można już pomóc (kiedy ta akurat walczy o życie) i muszą pędzić na strych po grę.

4. Zakończenie filmu to również abstrakcja - chłopiec znajduje na stole związane pudełko, którego zawartości nie zna, a jego ojciec stwierdza, że wygląda ono niegroźnie i może je wziąć ze sobą...

5. Jaki jest sens samej gry? Nie można nic wygrać tylko stracić życie. Uczestnicy nie rywalizują ze sobą. Cała gra opiera się na przetrwaniu i przechytrzeniu Midnight Mana.


Mimo tych rażących błędów daję 7/10. Film naprawdę dobrze się ogląda, ma swój mroczny klimat, gra aktorów jest na niezłym poziomie, a sama postać Midnight Mana jest ciekawie skonstruowana.

ocenił(a) film na 3
Magic492

wypisałeś głupotę filmu i mimo to oceniałeś na 7, dziwne. Dla mnie zachowanie postaci oraz ich dialogi były tak głupie, że nie dało się tego oglądać. Ale faktycznie film ma miejscami fajny klimat i jakoś dotrwałem, choć końcówkę oglądałem na przewijaniu:) Twórcy filmu chyba wcześniej kręcili Ukrytą Prawdę albo Trudne Sprawy ale do dekoracji wynajęli całkiem sprawną w horrorach ekipę. Tak to wygląda ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones