PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=416984}
7,3 101 519
ocen
7,3 10 1 101519
7,2 29
ocen krytyków
The Hurt Locker. W pułapce wojny
powrót do forum filmu The Hurt Locker. W pułapce wojny

Spodziewałam się filmu WOW a obejrzałam film Ał . Jak dla mnie nudny, ciągnący się niemiłosiernie i fabuła z pupki. Nie wiem, może mam zbyt wysokie wymagania po "9 rota". Daję 4 za grę aktorską na którą zawsze zwracam uwagę a ta była na przyzwoitym poziomie, ale niestety to wszystko ...

użytkownik usunięty
bad_kitty

9 rota to zupełnie inny film,bardziej film akcji, trochę propagandowy, ale na poziomie,
hurt locker to kino bardziej psychologiczne, raczej niepropagandowe bez jakiegoś rozmachu, nie ma co porównywać

ocenił(a) film na 7

Może i nie konkretnie "Dziewiąta kompania", ale generalnie chodzi o to, że przed "W pułapce wojny" było wiele innych filmów pokazujących rys psychologiczny wojaków. Tak czy siak Hurt Locker to żadna nowość ,/ odkrycie / rewelacja.

bad_kitty

i tak moim zdaniem za dużą ocene dałas. Film po prostu był nudny. Wiele hałasu o nic, a oskary hymm....
@Kuba
jak dla mnie film chciał być tylko psychologiczny, troche zabrakło wielu rzeczy w scenariuszu. Duży potencjał filmu, ale kolejny o tym samym.

ocenił(a) film na 4
emu_

Dla mnie tez zawód, film ratuje jedynie aktorstwo głównego bohatera i parę smaczków

ocenił(a) film na 9
bad_kitty

Nie oglądałem filmu ale z tego co wiem jest o saperach więc co... spodziewaliście się akcji w stylu Ryana czy co?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones