PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114960}

The Grudge - Klątwa

The Grudge
6,3 65 465
ocen
6,3 10 1 65465
4,0 8
ocen krytyków
The Grudge Klątwa
powrót do forum filmu The Grudge - Klątwa

Do tej pory najstraszniejszy horror jaki obejrzałem, a nie było tego mało.

ocenił(a) film na 5
mateusz1497

tak? jak dla mnie to ten był najmniej straszny....
jedyne co mnie w nim przerażało to te dziwne dźwięki wydawane przez zjawę.

nerwus_13

te dziwne dźwięki to odgłosy szczotki do włosów ;D heheh

ocenił(a) film na 7
mateusz1497

jak dla mnie również jeden ze straszniejszych. choć zwykle horrory nie robią na mnie wrażenia to na tym momentami miałem ciarki

ocenił(a) film na 10
grzecho_7

jak dla mnie dobry horror... jeszcze jest na przeciwko mnie taka ruina domu, która ma taką samą konstrukcje w środku jak w filmie ^^

ocenił(a) film na 7
Przemek199431

ja też nie oglądałam straszniejszego a było tego sporo, dziś puszczają go na tvn-ie ale nie wiem czy chcę znów po nim dochodzić do siebie parę dni ;)

black_butterfly7

Ja dochodziłem do siebie parę miesięcy(w podstawówce) : \

ocenił(a) film na 8
Pieniak3

dla mnie w sumie też chyba najstraszniejszy, ale ja akurat zbyt wielu horrorów nie oglądałam;)

ocenił(a) film na 8
mateusz1497

Zgadzam się. Film oglądałem lata temu, w sumie ok. 5-6 razy, dopiero za 3-4 nie bałem się na tym filmie, a zaznaczam, że horrorów oglądnąłem sporo, od klasyków Hitchcocka po różne amerykańskie quasi horrory typu "I know what you did last summer" itd.
Szkoda, że nie trzyma w napięciu tak, jak filmy wspomnianego Alfreda, ale za to ma wiele momentów, w których człowiek mimowolnie skacze :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones