PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33240}
7,5 2 321
ocen
7,5 10 1 2321
The Commitments
powrót do forum filmu The Commitments

Bardzo dobry film muzyczny. Jeden z najlepszych w swoim gatunku. W Polsce w ogóle nie można go spotkać. Dostałem go dopiero w Wielkiej Brytanii. W tym filmie doskonałe są zarówno struktura, humor i co najważniejsze "wartkość". Nie ma zbytniego rozwlekania, choć zespół wykonuje pełne utwory. Po tym filmie na Wyspach powstało wiele zespołów grających soul i z tak dużą grupą muzyków. Sam byłem tam na takim koncercie gdzie wykonywali większość utworów z "The Commitments". Naprawdę warto ten film obejrzeć.

ocenił(a) film na 9
andriy

Potwierdzam, wspaniały film. Widziałem go z 15 lat temu w Niemczech, sam nie wiedziałem na co idę do kina. A tu pełne zaskoczenie, film muzyczny, super dobór utworów, ciekawa akcja.
Teraz Irlandia wygląda zupełnie inaczej, ale fajnie jest popatrzeć od czego zaczynali.

użytkownik usunięty
andriy

No właśnie, czy rzeczywiście nie można tego filmu dostać nigdzie w Polsce???

W Polsce ten film jest dostępny, nawet idzie w tv:) 24.01.2010 na nFilm HD, a dzień później powtórka na nFilm HD 2.

użytkownik usunięty
k_derebecki

No, zajebi*iście, i co mam sobie na vhs nagrać? Bo nagrywarki w odtwarzaczu DVD akurat nie mam. Przez dostępność filmu w danym kraju rozumie się zazwyczaj to, czy przeciętny zjadacz chleba może sobie dany filmik zakupić na DVD.

Ja mam nagrywarkę dvd podłączoną do tv i nboxa, wprawdzie na nboxie jest blokada nagrywania filmów na urządzenia zewnętrzne, ale można ją spokojnie obejść.

ocenił(a) film na 9
andriy

Kupiłem ten film i to z polskim lektorem (bez napisów - wielka szkoda) dwa lata temu w polskim sklepie internetowym.

ocenił(a) film na 8
andriy

Poszukaj dobrze na Allegro ;)

ocenił(a) film na 9
andriy

Film, który kiedyś wypożyczyłem na VHS-ie. 9/10. Świetna komedia muzyczna.

ocenił(a) film na 8
andriy

ja mam na DVD z polskim lektorem, bez polskich napisów... kupiłem ze 3 lata temu na allegro

ocenił(a) film na 9
drzefkovitsh

Ten film jest w kolekcji musicali która zaczęła wychodzić w zeszłym roku. Ma numer 27.

andriy

Hejka, gdzie można obejrzeć z napisami lub lektorem ?

ocenił(a) film na 10
theszatanx

Nie moge wstawic linka.Jak ktoś chce niech pisze lub szuka na anyfiles

ocenił(a) film na 10
blusior

h t t p : / / w w w . c d a . p l / v i d e o / 6 1 9 1 2 4 3 7 wystarczy pousuwać spacje ;-)

ocenił(a) film na 10
ra_no

No,prosty fajny sposób, dzięki,a wstawka moja.pozdrawiam i POLECAM bo film,muzyka-genialna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones