PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=548487}
6,1 1 772
oceny
6,1 10 1 1772
The Caller
powrót do forum filmu The Caller

Cóż mogę rzec..... Film inny niż wszystkie, buduje atmosferę strachu i niepewności... Zaskakujący i nietuzinkowy, czasami się dłuży co może świadczyć o tym że jest lekko nudny ale tylko momentami (wg. mnie akcja mogła by w tych momentach być odrobinę bardziej dynamiczna). Z tego co oglądałem a oglądam bardzo dużo nie spotkałem się z takim pomysłem na film. Filmwebowcy oglądać!!! :)

ocenił(a) film na 7
tomko1982

Przyłączam się do wypowiedzi właśnie jestem po oglądnięciu.

Ps. Momentami dodałbym ten film do kategorii horror z racji, że oglądałem go sam w ciemnościach :)
Polecam, chyba to jeden z najlepszych filmów jakie oglądałem w takim napięciu, jeśli nie proszę o podanie takiego bo mogę się mylić lub nie pamiętać który film wydany w tym roku był z równie dobrym napięciem, atmosferą itp.

tomko1982

też się pod tym podpisuję ;) dobry film, na którym trzeba było ruszyć trochę głową. dobry motyw, dobry rozwój fabuły, dobre zakończenie.

użytkownik usunięty
tomko1982

Fajny, wciągający, klimatyczny powiedzmy dreszczowiec. Zupełnie niedoceniony a wszelkie negatywne oceny są nieuzasadnione. W jakimś stopniu przypominał mi "Klucz do koszmaru", więc jeśli komuś podobał się tamten to i ten się spodoba. Polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones