PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=548487}
6,1 1 780
ocen
6,1 10 1 1780
The Caller
powrót do forum filmu The Caller

Nie oglądałem wszystkich filmów świata, ale wydaje mi się, że takiego pomysłu jeszcze nie
było. Film ma bardzo ciekawą faubułę i trzyma w napięciu do samego końca, chociaż
początek jest trochę rozwlekły. Świetnie zagrany, świetnie zrealizowany. Bardzo dawno nie
widziałem równie dobrego horroru/thrillera (bo trudno go jednoznacznie sklasyfikowac).
Polecam wszystkim miłośnikom mocnych wrażeń i inteligentnego kina.

ocenił(a) film na 5
silencer7

Ja w przeciwieństwie do Ciebie, jakiś czas temu zetknąłem się z podobnymi produkcjami i chyba głównie to zaważyło na ocenie końcowej. Tak to już jest, że gdy mamy możliwość porównania dwóch zbliżonych produkcji, oceniamy je, może nie do końca świadomie, ale w jakimś stopniu na podstawie tego jak przedstawia się to w świetle poprzednika. Tak czy inaczej, jeśli zainteresowała i spodobała cie się ta produkcja, to polecam w podobnej tonacji "Nieproszeni goście" lub "Piąty wymiar" ewentualnie też "Psych:9".

ocenił(a) film na 9
Hardstyle_Lover

Oprócz "Psych 9" oglądałem te dwie inne produkcje, ale dosyc dawno więc zatarły mi się trochę w pamięci. A jeżeli się zatarły to , znaczy, że na mnie przynajmniej nie zrobiłby wrażenia w odróżnieniu od "The caller". Szanuję Twoje zdanie, jednak się z nim nie zgodzę, niewielkie jest podobieństwo fabuły tych filmów z tutaj omawianym. Tam załogę jachtu i rodzinkę nawiedzają duchy czy jak kto woli duchy przeszłości, tutaj można powiedziec niebezpieczeństwo jest dosłownie i w przenośni "on linie". Myślę, że fabuła w "The caller "jest dużo inteligentniejsza niż w tamtych filmach i wybacz sformułowanie porównywanie ich przypomina porównanie g...wna do twarogu. No cóż każdy ma swoje zdanie i lubi to co mu się podoba, pomimo niewielkich podobieństw do tamtych filmów nadal uważam go za oryginalny i odkrywczy jeżeli chodzi o fabułę. I z pewnością obejrzę "Psych 9" dla porównania, chociaż widzę , że oceny ma takie niezbyt.

ocenił(a) film na 5
silencer7

Nie wnikam w Twoje zachwyty nad tą produkcją, bo jak widać po tematach, próbujesz na każdym wymusić swoją rację. Dziwi mnie natomiast to, iż wspomniałeś o niskich ocenach Psych:9. Wszak The Caller nie ma wcale lepszych... Ot taki średniak, który jednym się podoba bardziej innym mniej. Ode mnie dostał 5/10 i na pewno świadomy tego, będę miał spokojny sen.

ocenił(a) film na 9
Hardstyle_Lover

Na nikim nie próbuje wymusic swojej racji, po prostu mam takie a nie inne zdanie, z którym widzę nie potrafisz się pogodzic. Nie mam też zamiaru zakłócac Twojego snu, podziwiam tez Twój poziom świadomości......

ocenił(a) film na 9
Hardstyle_Lover

Wiesz oglądnąłem przed chwilą Psych 9 i muszę stwierdzic, że straszna lipa i nie ma porównania do The Caller. Nie za bardzo też wiem skąd u Ciebie pomysł, że może to byc podobna produkcja.

ocenił(a) film na 5
silencer7

Weź głęboki oddech, zapomnij odrobinę o "wspaniałości" i "oryginalności" tej produkcji (czymkolwiek ona miała by się odznaczać) i daj sobie odrobinę siana na uspokojenie... O Psych:9 i jego właściwościach leczniczych, wypowiedz się w odpowiednim do tego miejscu, a nie winduj na siłę swoich wypocin. To czy interesują Cię filmy które Ci zaproponowałem mnie osobiście nie obchodzi. Tak więc temat zamykam i życzę wszystkiego dobrego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones