PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=741571}
7,7 4 056
ocen
7,7 10 1 4056

The Answers
powrót do forum filmu The Answers

a tyle rzeczy do przemyślenia. Naprawdę piękna produkcji, która według mnie zasługuję na nominację do Oscara za najlepszą krótkometrażówkę. Dawno lepszego "krótkiego" filmu nie widziałem. Polecam

ocenił(a) film na 10
theszymonfilipiak

Zgadzam się. Dawno nie widziałam tak w krótkim czasie filmu z humorem, ale przede wszystkim dającego głęboki sens na przemyślenia.

ocenił(a) film na 9
theszymonfilipiak

krótkometrażowe filmy mają to do siebie, że często skłaniają do głębszej refleksji niż nie jeden 2-godzinny. Również polecam.

theszymonfilipiak

Absolutnie się z tobą zgadzam - Wydaje się ze fabularnie bardzo prosta, ale jednak oddaje tyle różnych emocji .

I pomyśleć że poznałem te krótkometrażówkę dzięki rekomendacji Filmwebu ...

ocenił(a) film na 8
buterfly

Zgadzam się z wami wszystkimi. Krótkometrażówki są niesamowite. Ta była bardzo prosta, i w formie, i w treści... całe szczęście. Dzięki tej prostocie naprawdę daje do myślenia.

histeryczkasztuki

Uznanie należy się także obsadzie, bo widać było w ich sposobie grania naturalność i swobodę .

ocenił(a) film na 8
buterfly

Dokładnie. W pewnym momencie umknęło mi to, że to aktorzy, wszystko było proste i naturalne.

theszymonfilipiak

i tyle niepotrzebnych czy niestosownych pytań do zadania... obyście nie pożałowali swoich decyzji ;)

ocenił(a) film na 8
VanKert

Oj Van, Tobie to by pewnie i 88 minut nie wystarczyło :P
Odpowiedź na każde pytanie ciągnęła by się w nieskończoność ;)

Montago

nie pamiętam dokładnie już pytań ale... myślę, że jeżeli ogólnie byliśmy zadowoleni z życia to lepiej o nic nie pytać... ;)
nic już nie naprawisz, niczego nie zmienisz a może Cię coś w odpowiedziach zaboleć i zostać Ci już na zawsze...
poza tym... czy to ważne skoro przyszłość istnieje już całkiem inna i wieczna? ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones