PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36228}
7,6 74
oceny
7,6 10 1 74
Testament profesora Wilczura
powrót do forum filmu Testament profesora Wilczura

pomyślcie: panuje zasada, że im głębiej ukryty przekaz filmu, tym jest on lepszy.

Jak więc głęboko ukryty jest przekaz w tym filmie!! Wydobycie go jest wręcz niemożliwe!! Wspaniały film!!!

10/10

MegaSzczota

A możesz mi wyjaśnić jakim cudem obejrzałeś film,którego wszystkie kopie zostały zniszczone?

wazka16

czy ja swoje żarty ujmuję zbyt enigmatycznie czy dzisiejsza młodzież używając do wszystkiego telefonu zamiast mózgu ma ów organ niewyćwiczony? :<

MegaSzczota

Raczej zbyt enigmatycznie.Telefon kom. to dla mnie najmniej przydatne urządzenie.

wazka16

panuje niemówione przeświadczenie, że im głębiej ukryty przekaz, tym film jest lepszy, bardziej wartościowy. Filmy z wywleczonym na wierzch przekazem są oceniane jako gorsze.

Jaki jest więc film w którym poznanie przekazu jest nieosiągalne dla nikogo?
nieskończenie wspaniały

MegaSzczota

Ok.Filmweb powinien uniemożliwić ocenianie filmów,które nie przetrwały.

MegaSzczota

moim zdaniem przesłanie Twojej wypowiedzi było oczywiste. Dowcipne. Ale może oceniają staruszkowie, którzy ten film widzieli :)

MegaSzczota

Przekaz twojej wiadomości był bardzo nie oczywisty, tak samo jak ty u góry piszą ludzie którzy spamują dobrymi postami przy przypadkowych filmach i nie patrzą czy film się zachował czy nie, polecam najpierw poćwiczyć pisania takich komów (chyba że przez te lata już się poprawiłeś, bo wiem data) bo widziałem lepsze takie komy, ale właściwie w ogóle nie polecam ci pisania takich komów, bo nie ma w nich nic śmiesznego a tylko dają ludziom nadzieje że jednak się zachowały

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones